MKS wygrywa "Trzebinia Winter Cup 2016" !

• autor: RedakcjaMKS, 2016-02-07 23:08

W imponującym stylu piłkarze MKS Trzebinia-Siersza wywalczyli tytuł „Trzebinia Winter Cup 2016”. W halowym turnieju piłki nożnej rozegranym 7 lutego 2016 roku w Trzebini podopieczni Roberta Moskala wygrali wszystkie mecze, zdobywając 29 bramek i tracąc tylko jedną. Drugie miejsce na podium zdobyła Polonia Luszowice, a trzecie uzyskał Ruch Młoszowa.
W turnieju zorganizowanym w hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini wystąpiło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Grupa A:

Mecz o I miejsce
MKS Trzebinia Siersza – Polonia Luszowice 8:1

Najlepszy Strzelec: Majcherczyk Mateusz (MKS Trzebinia-Siersza) - 7 bramek

Najlepszy Zawodnik: Kalinowski Marcin (MKS Trzebinia-Siersza)

Najlepszy Bramkarz: Bednarczyk Fabian (Ruch Młoszowa)

MKS: Pająk Krzysztof, Wróbel Tomasz - Kalinowski Marcin, Ołownia Sebastian, Piskorz Paweł, Pająk Jakub, Małodobry Tomasz, Sawczuk Paweł, Majcherczyk Mateusz, Jagła Bartosz. Trener: Moskal Robert

– Dotychczas nie mieliśmy w Trzebini tego rodzaju imprezy. Jej pomysłodawcą jest Michał Buziewicz – prezes UKS Górnik Siersza. Celem turnieju była integracja klubów i środowisk piłkarskich z rejonu Trzebini. Wygląda na to, że inicjatywa spodobała się zarówno piłkarzom, jak i trenerem i działaczom klubowym, dlatego na stałe powinna się wpisać do sportowego kalendarza w naszym mieście – mówi Tomasz Kobierecki – przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Pomocy Społecznej, Przeciwdziałania Bezrobociu oraz Sportu i Rekreacji Rady Miasta Trzebini, który aktywnie włączył się w organizację niedzielnej imprezy.

– Taki turniej to bardzo dobra inicjatywa, dlatego słowa uznania należą się jego organizatorom. Przydałaby się jednak w naszym mieście hala sportowa z prawdziwego zdarzenia, gdzie można by organizować tego rodzaju wydarzenia sportowe – podkreśla Jacek Augustynek, prezes MKS Trzebinia Siersza.

– Z postawy naszych piłkarzy w rozegranym turnieju jestem niezmiernie zadowolony. Drużyna pokazała, że mimo sporego obciążenia związanego z przygotowaniami do wiosennych rozgrywek potrafi w imponującym stylu wygrywać mecze i zdecydowanie wyróżniła się na tle pozostałych zespołów – dodaje Jacek Augustynek, prezes MKS Trzebinia Siersza, którego piłkarze zostali bezkonkurencyjnymi zwycięzcami tegorocznej edycji „Trzebinia Winter Cup 2016”.

wTrzebini.pl -> http://wtrzebini.pl/sport-i-rekreacja/trzebinia-winter-cup-2016-dla-mks/

Przełom -> http://przelom.pl/18097-sportowa-niedziela-chrzanowianie-zagraja-w-cwiercfinalach-mistrzostw-polski.html

Sparing Futsal - Hala Kopalnia: 17.30 Fablok Chrzanów u-16 - MKS Trzebinia u-14

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia