MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 542

statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis "sąsiadów" przed niedzielnymi eliminacjami MMP U-18

  • autor: RedakcjaMKS, 2016-01-26 22:46

Sparing U-18 - 26.01.16 (Wtorek) - Hala Chrzanów - godz. 20.00
 

SChLF Clearex Chorzów - MKS Trzebinia-Siersza 3:3

Bramki: Majka, Przepiórka D., Nędza - Borkowski, Wallentin, Cząstka

MKS: Lasik - Cząstka, Kuchta, Nowak, Wallentin, Prokop, Kurek B., Tajs, Piskorz, Rzepa, Borkowski, Duleba.

 

W hali sportowej w Chrzanowie rozegrano dziś sparing pomiędzy SChLF Clearex Chorzów a MKS Trzebinia-Siersza w kategorii U-18. Oba zespoły w najbliższą niedzielę zagrają w drugim (i ostatnim) turnieju Grand Prix U-18 w swoich grupach eliminacyjnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Oba zespoły w pierwszym turnieju wygrały jeden mecz i plasują się na trzecich miejscach w tabeli. Po 75 minutach ciągłej gry padł remis 3:3.

Grupa SChLF Clearex -> http://www.futsalmmp.pl/index.php?6,3,2,5,278

Grupa MKS Trzebinia-Siersza -> http://www.futsalmmp.pl/index.php?6,3,2,5,279


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [197]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka