MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 375
ogółem: 2 504 252

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zdecydowana dominacja MKS-u 99 w Gminie

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-12-24 12:19

Halowe Mistrzostwa Gminy Trzebinia - Kat. Juniorzy Młodsi (Rocznik 1999 i młodsi)

Hala Kopalnia - 23.12.15 (Środa) - 10.00 - Grano 2 x 15'

 

Rywalizacja w juniorze młodszym była zdecydowaną dominacją prowadzonych przez Mieczysława Ślusarka zespołu MKS-u I - rocznika 99. W trzech meczach zawodnicy zaaplikowali swoim przeciwnikom 24 bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Niespodzianką była wygrana 1:0 zespołu Lgoty z MKS-em II mimo sporej przewagi tych drugich. Po tym wyniku trzy zespoły MKS II, Bolęcin, Lgota uzyskały po 3 punkty w wyniku małej tabeli MKS II zajął 2 miejsce, Lgota - 3 a zespół z Bolęcina - 4. W imieniu Burmistrza Puchary i Nagrody wręczyła pani naczelnik Marzena Bielec.

 

Wyniki Turnieju:

1.  10.15  MKS Trzebinia-Siersza I - MKS Trzebinia-Siersza II  5:0

2.  10.45  Promyk Bolęcin - Korona Lgota  4:3

3.  11.15  MKS Trzebinia-Siersza I - Promyk Bolęcin  5:0

4.  11.45  MKS Trzebinia-Siersza II - Promyk Bolęcin  4:2

5.  12.15  MKS Trzebinia-Siersza I - Korona Lgota  14:0

6.  13.00  MKS Trzebinia-Siersza II - Korona Lgota  0:1

 

Tabela:

1. MKS Trzebinia-Siersza I  3  9  24:0 - Awans do Mistrzostw Powiatu

2. MKS Trzebinia-Siersza II  3  3  4:8

3. Korona Lgota  3  3  4:18

4. Promyk Bolęcin  3  3  6:12

 

Najlepszy zawodnik: Byrczek Kacper (MKS I)

Najlepszy bramkarz: Dziadzio Damian (MKS I)

Król strzelców: Wierzbic Patryk (MKS I) - 8 bramek

Najlepszy zawodnik MKS I: Jarosz Grzegorz

Najlepszy zawodnik MKS II: Skrzypek Jakub

Najlepszy zawodnik Promyk: Srech Patryk

Najlepszy zawodnik Lgota: Kępka Kacper

 

MKS I: Dziadzio Damian - Jarosz Grzegorz, Wierzbic Patryk, Sieprawski Dominik, Łubik Karol, Byrczek Kacper, Głowacz Filip, Chmielowski Kamil.

MKS II: Noworyta Patryk - Skrzypek Jakub, Woszczyna Mikołaj, Burdalski Patryk, Celiński Paweł, Gurgul Damian, Surowiec Damian, Kubański Patryk.

Promyk: Datoń Szymon - Srech Patryk, Żbik Maciej, Gąszczak Szymon, Bigaj Krystian, Adamczyk Jakub, Feliksiak Mateusz, Maciak Kamil.

Lgota: Kępka Kacper - Bień Adrian, Szkarłat Dawid, Święszek Tomasz, Kwaśniewski Jakub, Kalinowski Kewin, Macałka Dawid, Kurdziel Maciej.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [429]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 8.30 MKS Trzebinia JS I - Solidex Junior, 9.15 MKS Trzebinia JS II - Magic Sport, 10.45 MKS Trzebinia 2004 I - Fablok Chrzanów U-16

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka