MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1260, wczoraj: 1101
ogółem: 2 660 661

statystyki szczegółowe

Aktualności

3 drużyny MKS-u na podium w Gminie !

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-12-18 23:54

Halowe Mistrzostwa Gminy Trzebinia - Kat. Młodzicy (Rocznik 2004 i młodsi)

Hala SP 8 - 18.12.15 (Piątek) - 16.00 - 18.30 - Grano 1 x 15'

 

Wyniki Turnieju:

1.  16.00  MKS Trzebinia-Siersza I - MKS Trzebinia-Siersza II  1:0 ; Bramka: Korcz

2.  16.15  Promyk Bolęcin I - Promyk Bolęcin II  4:0 ; Bramki: Kozioł, Pietraszek, Ziebura, Głownia

3.  16.30  MKS Trzebinia-Siersza I - MKS Trzebinia-Siersza III  4:1 ; Bramki: Małocha x2, Kaczmarczyk, Wocial - Popiela

4.  16.45  MKS Trzebinia-Siersza II - Promyk Bolęcin I  5:0 ; Bramki: Krzywda x4, Wiglusz

5.  17.00  Promyk Bolęcin II - MKS Trzebinia-Siersza III  1:2 ; Bramki: Cząstka, Juszczak

6.  17.15  MKS Trzebinia-Siersza I - Promyk Bolęcin I  8:0 ; Bramki: Tajs x3, Wocial x2, Korcz, Kurek, Kaczmarczyk

7.  17.30  MKS Trzebinia-Siersza II - MKS Trzebinia-Siersza III  5:0 ; Bramki: Duleba x2, Wiglusz, Krzywda, Kalinowski

8.  17.45  MKS Trzebinia-Siersza I - Promyk Bolęcin II  10:0 ; Bramki: Kurek x3, Wocial x3, Małocha, Tajs, Korcz, samobójcza

9.  18.00  Promyk Bolęcin I - MKS Trzebinia-Siersza III  1:2 ; Bramki: ? - Cząstka, Juszczak

10.  18.15  MKS Trzebinia-Siersza II - Promyk Bolęcin II  3:0 ; Bramki: Duleba x2, Krzywda

 

Tabela:

1. MKS Trzebinia-Siersza I  4  12  23:1 - Awans do Mistrzostw Powiatu

2. MKS Trzebinia-Siersza II  4  9  13:1

3. MKS Trzebinia-Siersza III  4  6  5:13

4. Promyk Bolęcin I  4  3  5:15

5. Promyk Bolęcin II  4  0  1:19

 

Najlepszy zawodnik: Tajs Arkadiusz (MKS I)

Najlepszy bramkarz: Cwynar Gabriel (MKS I)

Król strzelców: Wocial Jakub (MKS I) - 6 bramek

Najlepszy zawodnik MKS I: Małocha Antoni

Najlepszy zawodnik MKS II: Krzywda Igor

Najlepszy zawodnik MKS III: Juszczak Mateusz

Najlepszy zawodnik Promyk I: Pietraszek Szymon

Najlepszy zawodnik Promyk II: Kłeczek Michał

 

MKS I: Cwynar Gabriel - Tajs Arkadiusz, Korcz Miłosz, Kurek Patryk, Kaczmarczyk Dariusz, Baran Eryk, Małocha Antoni, Wocial Jakub, Wojas Mateusz

MKS II: Noworyta Oskar - Strycharski Kacper, Pucia Maciej, Kalinowski Konrad, Krzywda Igor, Bieniek Jakub, Hano Michał, Wiglusz Ignacy, Duleba Hubert

MKS III: Kozłowski Mikołaj - Juszczak Mateusz, Pulnar Szymon, Cząstka Oskar, Popiela Jakub, Wałach Liwiusz, Nietrzebka Mikołaj, Jaworek Konrad


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [673]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaSłomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia   Słomniczanka Słomniki
2019-04-27, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

04-2019

piątek

20

04-2019

sobota

21

04-2019

niedziela

22

04-2019

pon.

23

04-2019

wtorek

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia - Skawa Wadowice

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 15.00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia

24

04-2019

środa

25

04-2019

czwartek

Ostatnie spotkanie

Orzeł RyczówMKS Trzebinia
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
2019-04-18, 17:30:00
ul. Stadionowa 23, Ryczów
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
MKS Trzebinia - Słomniczanka Słomniki
Kaszowianka Kaszów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów - Wiślanka Grabie
KS Olkusz - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Dalin Myślenice

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Unia Oświęcim KS Olkusz
Słomniczanka Słomniki Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka