III Miejsce Rocznika 2004 w Piaskach Wielkich !

• autor: RedakcjaMKS, 2015-12-13 21:52

Organizatorem Turnieju była AP Orzeł Piaski Wielkie. Ostatecznie wystąpiło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A: Krakus Nowa Huta, Armatura Kraków, Garbarnia Kraków, Milenium Skawina, Grupa B: MKS Trzebinia-Siersza, Górnik Wieliczka, Zwierzyniecki Kraków oraz gospodarz turnieju Orzeł Piaski Wielkie.

Turniej młodzi trzebinianie rozpoczęli od konfrontacji z Górnikiem Wieliczka, który ostatecznie przegrali 0:2. Kolejne spotkanie to mecz z wymagającym rywalem jakim był Zwierzyniecki, bramkę z rzutu karnego zdobył Wojas i MKS pozostawał dalej w grze o wyjście z grupy. Ostatnie grupowe spotkanie to mecz z gospodarzem Orłem Piaski Wielkie, który pokonujemy po bramce Kalinowskiego, Wieliczka ogrywa Zwierzyniecki i wychodzimy z drugiego miejsca w grupie. W półfinale trafiamy na zwycięzcę grupy A - Krakus Nowa Huta, mecz kończy się wynikiem 3:2 dla nowohucian, jednak pozostaję niesmak nie uznanej nam prawidłowo bramki przez Wociala. Tym samym o 3 miejsce przyszło nam się ponownie zmierzyć z rywalem grupowym Górnikiem Wieliczka, tym razem wzięliśmy rewanż za porażkę grupową i po bramce Wociala wygrywamy 1:0. W finale Garbarnia także wzięła rewanż za porażkę grupową z Krakusem i ostatecznie to młodzi Garbarze wygrywają turniej w Piaskach Wielkich. Poziom turnieju był bardzo wyrównany, nie padały wysokie wyniki a warto pamiętać że rywalizacja toczyła się na bramki 5metrowe, a na bardzo ładnej dużej hali grano 6 zawodników + bramkarz. Minusem były jednak bardzo skromne nagrody jakie organizatorzy wręczyli zespołom na zakończenie turnieju.

Wyniki MKS - Grupa B:

9.15  MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Wieliczka  0:2

10.15  MKS Trzebinia-Siersza - Zwierzyniecki Kraków  1:0 ; Bramka: Wojas

11.15  MKS Trzebinia-Siersza - Orzeł Piaski Wielkie  1:0 ; Bramka: Kalinowski

_________________________________________________________________________________

Półfinał:

12.30  Krakus Nowa Huta - MKS Trzebinia-Siersza  3:2 ; Bramki: Wojas, Wocial

Mecz o 3 miejsce:

13.30  MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Wieliczka  1:0 ; Bramka: Wocial

MKS: Noworyta Oskar, Kozłowski Mikołaj - Wójcik Kamil, Małocha Antoni, Wojas Mateusz, Wocial Jakub, Bieniek Jakub, Kalinowski Konrad, Duleba Hubert, Krzywda Igor, Pucia Maciej, Wiglusz Ignacy, Strycharski Kacper, Hano Michał, Juszczak Mateusz. Trener: Ślusarek Mieczysław

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie