MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 383, wczoraj: 822
ogółem: 2 502 974

statystyki szczegółowe

Aktualności

W Niedzielę Rocznik 2004 zagra w Piaskach Wielkich !

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-12-10 11:09

Organizatorem Turnieju jest AP Orzeł Piaski Wielkie. Ostatecznie wystąpi osiem zespołów (pierwotnie miało być 10, jednak wycofały się zespoły Wisły Kraków, Cracovii i Stali Mielec), które zostały podzielone na dwie grupy. I tak w grupie A wystąpią Krakus Nowa Huta, Armatura Kraków, Garbarnia Kraków, Milenium Skawina, w grupie B znaleźli się: MKS Trzebinia-Siersza, Górnik Wieliczka, Zwierzyniecki Kraków oraz gospodarz turnieju Orzeł Piaski Wielkie.

Harmonogram Turnieju:

1.  A  9.00  Krakus Nowa Huta - Armatura Kraków

2.  B  9.15  MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Wieliczka

3.  A  9.30  Garbarnia Kraków - Milenium Skawina

4.  B  9.45  Zwierzyniecki Kraków - Orzeł Piaski Wielkie

5.  A  10.00  Krakus Nowa Huta - Garbarnia Kraków

6.  B  10.15  MKS Trzebinia-Siersza - Zwierzyniecki Kraków

7.  A  10.30  Armatura Kraków - Milenium Skawina

8.  B  10.45  Górnik Wieliczka - Orzeł Piaski Wielkie

9.  A  11.00  Krakus Nowa Huta - Milenium Skawina

10.  B  11.15  MKS Trzebinia-Siersza - Orzeł Piaski Wielkie

11.  A  11.30  Armatura Kraków - Garbarnia Kraków

12.  B  11.45  Górnik Wieliczka - Zwierzyniecki Kraków

_________________________________________________________________________________

13.  12.00  A3 - B4

14.  12.15  A4 - B3

15.  12.30  A1 - B2

16.  12.45  A2 - B1

17.  13.00  Mecz o 7 miejsce

18.  13.15  Mecz o 5 miejsce

19.  13.30  Mecz o 3 miejsce

20.  13.45  Mecz o 1 miejsce

14.10  Zakończenie turnieju, wręczenie nagród


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [231]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16, 17:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

X Halowy Turniej Piłki Nożnej \"Jaworzno 2018\" - Hala MCKiS Jaworzno: 12.00 - 15.00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, Ciężkowianka Jaworzno, Górnik Jaworzno, Pasjonat Dankowice, MKS Trzebinia

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie - Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice - KS Olkusz

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka