MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 595
ogółem: 2 755 108

statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrywamy z Niecieczą w Radłowie.

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-11-07 23:44

Małopolska Liga Juniorów Młodszych (12-17) - 07.11.15 (Sobota) - 4 Kolejka - godz. 11.00 - Stadion Radłovia Radłów
 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - MKS Trzebinia-Siersza 2:0 (1:0)

Bramki: 19' Panek, 46' Leżoń

Sędziowali: Kasztelewicz Adrian (Żabno)

Żółte kartki: Łos - Chmielowski

MKS: Noworyta P. - Byrczek, Skrzypek, Głowacz, Woszczyna (65' Burdalski P.), Gurgul (55' Doległo), Chmielowski, Wierzbic, Celiński (60' Surowiec), Sieprawski, Jabłoński (70' Firek)

 

Juniorzy Młodsi przegrali dzisiaj w Radłowie z Termalicą 2:0 w walce o utrzymanie w Małopolskiej elicie. Zespół osłabiony brakiem pauzujących za żółte kartki - Jarosz, Łubik oraz bramkarza Dziadzio oddelegowanego na mecz juniorów starszych. Nieciecza kolejkę wcześniej zremisowała na Prądniczance 1:1, ale wydział gier zweryfikował wynik jako walkower 3:0 dla słoników, dlatego walczyli o tzw. "życie". Wygrali po błędach indywidualnych graczy MKS-u, przy pierwszej bramce Gurgul źle pokrył przy kornerze, druga bramka padła po dużym spalonym czego niestety nie zauważyli tylko sędziowie..


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [215]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

Ostatnie spotkanie

MKS TrzebiniaPcimianka Pcim
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
2019-06-12, 18:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki 1:3 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim

Wyszukiwarka