Kadra Małopolski Zachodniej - Wygrana PPN Chrzanów !

• autor: RedakcjaMKS, 2015-11-03 20:02

W dniu dzisiejszym na obiektach sportowych w Chełmku odbyła się konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej, zamiast trójmeczu - frekwencja PPN Wadowice oraz Oświęcim nie pozwoliła na to, odbyło się jedno spotkanie. W zespole połączonych podokręgów zagrał ponadto Grzegorz Jarosz (Rocznik 99) z juniorów młodszych MKS-u, co i tak pozwoliło na rozegranie spotkania po 10 zawodników, z tego powodu nie był zadowolony trener koordynator Antoni Gawronek, który bacznie przyglądał się spotkaniu. Zespół PPN Chrzanów złożony w głównej mierze z zawodników MKS-u wygrał zasłużenie, a bramek powinno paść więcej, dwie bramki zdobył Noworyta po dograniach Aleksandrowa, kluczowymi podaniami jednak do niego popisali się Kurek i Domagała. Bramka dla Wadowic-Oświęcimia padła po nieudanym dryblingu Dziadzia we własnym polu karnym.

Konsultacja Kadry Małopolski Zachodniej Rocznik 1998 - 03.11.15 (Wtorek) - godz. 17.00 ; 2 x 35'

PPN Chrzanów - PPN Wadowice/Oświęcim 2:1 (1:0)

Bramki: Noworyta x2 - Stasiak

Chrzanów: Dziadzio (MKS) - Piskorz (MKS), Borkowski (MKS), Lasik (MKS), Domagała (Libiąż), Kurek B. (MKS), Tajs (MKS), Rzepa (MKS), Aleksandrów (Byczyna), Noworyta (Wolanka). Trener: Ślusarek Kacper (MKS)

Wadowice/Oświęcim: Żwirkowski (Skawa) - Wilk (Skawa), Caban (Spytkowice), Matusyk (Zator), Jarosz (MKS), Celej (Zator), Babiuch (Spytkowice), Świerkosz (Sucha Besk.), Waga (Przytkowice), Stasiak (Spytkowice). Trener: Pamuła Marian

Reprezentacja Małopolski Zachodniej dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada weźmie udział w XI Turnieju Piłkarskim Juniorów im. Generała Bernarda Stanisława Monda.

Turniej zorganizowany zostanie na obiektach Com-Com Zone w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego, poza wspomnianą Małopolską Zachodnia zaprezentują się reprezentacje Krakowa, Nowego Sącza i Tarnowa.

MKS TrzebiniaOrzeł Piaski Wielkie
MKS Trzebinia   Orzeł Piaski Wielkie