MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 507

statystyki szczegółowe

Aktualności

Do przerwy powinno być po meczu...

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-10-28 18:47

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 28.10.15 (Środa) - 13 Kolejka - godz. 13.30
 

MKS Trzebinia-Siersza - SMS Kraków 3:2 (2:2)

Bramki: 33' Cząstka (k), 34', 77' Raźniak - 3' Polachow, 40' Grzesicki

Sędziowali: Gębala Michał, Malczyk Dawid, Nędza Dominik (Chrzanów)

Żółte kartki: Rzepa, Martyniak - Górecki

MKS: Doległo - Kuchta (65' Tajs), Martyniak, Lasik, Zawisza (65' Burdalski K.), Kurek Sz. (87' Filipek), Nowak (65' Prokop), Kurek B. (46' Rzepa), Kłeczek, Cząstka (90' Piskorz), Raźniak.

SMS: Knop - Zięcik (46' Wiechecki), Lach, Myjkowski, Kusak, Gniecki (73' Sikora), Polachow, Biłos (46' Górecki), Grzesicki, Brzana, Michoń.

 

Przełom -> http://przelom.pl/17612-pilkarska-sroda-slonce-nie-przeszkodzilo-razniakowi-dac-wygrana-trzebini.html

Galeria -> http://przelom.pl/galeria/1665-sportowy-tydzien-w-obiektywie-26-30102015-r/foto-40505.html?item=17612


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [223]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka