MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 291, wczoraj: 936
ogółem: 2 500 033

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarskie Granie Drużyn MKS-u 17.10 - 18.10.15 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-10-14 12:01

IV Liga Małopolska (Zachód) - 18.10.15 (Niedziela) - 11 Kolejka

15.00 Halniak Maków Podhalański - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 17.10.15 (Sobota) - 11 Kolejka

11.00 AS Progres Kraków - MKS Trzebinia-Siersza

 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych (12-17) - 17.10.15 (Sobota) - 1 Kolejka

10.00 MKS Trzebinia-Siersza - Tarnovia Tarnów

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Trampkarze - 18.10.15 (Niedziela) - 10 Kolejka

11.30 Halniak Maków Podhalański - MKS Trzebinia-Siersza

 

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzicy - 18.10.15 (Niedziela) - 10 Kolejka

10.00 Halniak Maków Podhalański - MKS Trzebinia-Siersza

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 17.10.15 (Sobota) - Orlik Młoszowa

10.00 MKS Trzebinia-Siersza - Ruch Młoszowa

11.30 MKS Trzebinia-Siersza - Start Kamień

 

Liga Żaków PPN Chrzanów - 18.10.15 (Niedziela)

UKS Trzebinia - PAUZA


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [240]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka