MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 85, wczoraj: 683
ogółem: 2 500 510

statystyki szczegółowe

Aktualności

Bezbarwne bezbramkowe widowisko...

  • autor: RedakcjaMKS, 2015-10-10 21:05

IV Liga Małopolska (Zachód) - 10.10.15 (Sobota) - 10 Kolejka - godz. 15.00
 

MKS Trzebinia-Siersza - Wiślanka Grabie 0:0

Sędziował: Sikora Kamil (Kraków)

Żółte kartki: Jagła, Domurat, Kaiser - Domoń, Górski, Sołtys, Maśnica

Widzów: 150

MKS: Wróbel - Sieczko (66' Fraś), Ołownia, Kalinowski, Górka, Domurat, Małodobry (73' Dudek), Majcherczyk, Jagła (83' Raźniak), Kowalik (87' Kaiser), Piskorz.

Wiślanka: Cieśla - Sosin (70' Warylak), Anioł, Górski, Lebiest, Domoń, Zięba, Maśnica (88' Filipowski), Kalicki (90' Leśniak), Sołtys, Kmak (85' Zając)

 

Przełom -> http://przelom.pl/17515-sportowa-sobota-wislanka-byla-bardziej-zdeterminowana-od-trzebini.html

Galeria -> http://przelom.pl/galeria/1658-sportowy-weekend-w-obiektywie-10-11102015-r/foto-40169.html?item=17515#p

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/trzebinia-mks-bez-sily-ognia-wiec-stracil-pierwsze-punkty,3535845,artgal,t,id,tm.html


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [205]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 12.00 MKS Trzebinia JS I - Kuce Football Club, 12.50 MKS Trzebinia JS II - LKS Gang, 15.20 MKS Trzebinia 2004 II - Solidex Junior

Magic Sport Liga Futsalu - Hala Chrzanów: 19.00 MKS Trzebinia U-20 - Krisbud

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimMKS Trzebinia
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-11, 13:00:00
Pcim
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia

Wyszukiwarka