Powołania na mecz z Podkarpackim ZPN !

• autor: RedakcjaMKS, 2015-04-28 14:19

Za dziewięć dni, 6 maja, reprezentacja Małopolski rozpocznie udział w nowej edycji rozgrywek UEFA Regions' Cup.  Na stadionie Dalinu Myślenice małopolanie rozegrają pierwsze spotkanie eliminacyjne z Podkarpackim ZPN (początek o godz. 16:00). Rewanż zaplanowano tydzień później, a lepszy w dwumeczu zmierzy się 27 maja i 10 czerwca ze zwycięzcą pary Lubelski ZPN - Świętokrzyski ZPN.

Trenerzy Marek Holocher, Antoni Gawronek i Mateusz Miś powołali 22 zawodników, w tym 4 rezerwowych: Krzysztof Smok (Górnik Libiąż), Marek Wróblewski (Karpaty Siepraw), Filip Kasiński (Garbarz Zembrzyce), Krzysztof Zając (Halniak Maków Podhalański), Mateusz Gamrot (Hutnik Nowa Huta), Przemysław Antoniak (Hutnik Nowa Huta), Mariusz Sierakowski (Hutnik Nowa Huta), Rafał Skrzypek (Soła Oświęcim), Przemysław Knapik (Soła Oświęcim), Rafał Hałgas (Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Motyka (Polan Żabno), Piotr Saratowicz (Poprad Muszyna), Daniel Mikołajczyk (Poroniec Poronin), Jakub Wcisło (Garbarnia Kraków), Maciej Domurat (MKS Trzebinia-Siersza), Marcin Giermek (MKS Trzebinia-Siersza), Dominik Cabała (Wolania Wola Rzędzińska), Tomasz Szczytyński (Orzeł Piaski Wielkie)

Zawodnicy rezerwowi: Andrzej Biel (Karpaty Siepraw), Kamil Mach (Nowa Proszowianka), Bartosz Sieradzki (Orzeł Piaski Wielkie), Marcin Więcek (Unia Tarnów)

Zawodnicy z podstawowej osiemnastki spotkają się dzień wcześniej na krótkim zgrupowaniu w Myślenicach.