3 Miejsce Trampkarzy w Mistrzostwach Powiatu Chrzanowskiego

• autor: RedakcjaMKS, 2015-01-11 23:21

W dniu dzisiejszym Libiąskiej Hali został rozegrany pierwszy turniej o Mistrzostwo Powiatu Chrzanowskiego w kategorii Trampkarzy. Udział wzięli triumfatorzy 5-iu Gmin: MKS Trzebinia-Siersza, MKS Chrzanów, Górnik Libiąż, Triumf Alwernia, Tęcza Tenczynek. Ubiegłorocznym zwycięzcą byli zawodnicy naszego klubu, w tym roku jednak musieliśmy się zadowolić 3 miejscem. Turniej rozpoczął się od... kontuzji Pawła Głucha. W 10' meczu przy wyniku bezbramkowym Paweł oddał strzał z ostrego konta i upadł niefortunnie na prawą rękę, w efekcie tego doznał złamania kości przedramienia z przemieszczeniem. Udał się z trenerem do szpitala w Chrzanowie jednak wraz z rodzicami musiał udać się na zabieg do Prokocimia w Krakowie. W ubiegłym tygodniu kontuzja w juniorach młodszych Bartka Pasonia po brutalnym faulu zawodnika Chrzanowa, teraz niefortunny upadek Pawła Głucha, fatum ?! Gdy Pawłowi trener udzielał pomocy MKS objął prowadzenie po bramce Woszczyny, jednak Górnicy się podnieśli i zwyciężyli 3:1 (druga swoją bramkę tylko nie do właściwej zdobył Woszczyna). Drugie starcie to mecz z MKS-em Chrzanów, również przegrany 1:3 (swojaka tym razem zdobył Skrzypek), potem wygrane spotkania z Tenczynkiem i Alwernią dały miejsce na najniższym stopniu podium. Awans do Mistrzostw Małopolski Zachodniej uzyskał Górnik Libiąż, który niespodziewanie pokonał faworyta z Chrzanowa (zawodnicy Chrzanowa zagrają 23-25 Stycznia w Białymstoku w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski u-14 w Futsalu).

Wyniki:

Trium Alwernia - Tęcza Tenczynek  1:0

MKS Trzebinia-Siersza - Górnik Libiąż  1:3  ; Bramka: Woszczyna

MKS Chrzanów - Trium Alwernia  6:0

Górnik Libiąż - Tęcza Tenczynek  9:0

MKS Chrzanów - MKS Trzebinia-Siersza  3:1  ; Bramka: Burdalski P.

Triumf Alwernia - Górnik Libiąż  0:5

Tęcza Tenczynek - MKS Trzebinia-Siersza  0:1  ; Bramka: Skrzypek

Górnik Libiąż - MKS Chrzanów  3:0

Triumf Alwernia - MKS Trzebinia-Siersza  0:7  ; Bramki: Skrzypek x2, Łubik, Doległo, Zając, Kusek, Woszczyna