"Ekstraklasowa" Korona wygrywa w Trzebini

III Liga Małopolsko-Świętokrzyska - 27.09.14 (Sobota) - 10 Kolejka - godz. 15.00

MKS Trzebinia-Siersza - Korona II Kielce 1:4 (0:2)

Bramki: 60' Lickiewicz - 15' Zawadzki, 35' Kap0, 75' Aankour, 84' Paprocki

Żółte kartki: Domurat, Małodobry x2, Giermek - Aankour, Marković, Cebula

Czerwona kartka: 88' Małodobry (konsekwencja dwóch żółtych kartek)

Widzów: 250

MKS: Pająk K. - Sieczko, Kukla, Kalinowski, Szczepanik T. (64' Juraszek), Domurat, Małodobry, Lickiewicz, Giermek (84' Cząstka), Pająk J. (64' Kowalik), Witoń.

Korona: Małecki - Zawadzki, Aankour, Bednarski, Jaśkiewicz (62' Paprocki A.), Leandro (67' Paprocki P.), Piwowar, Marković (46' Cebula), Wrześniewski, Kapo (62' Stąporski), Stachura.

MKS Trzebinia-Siersza uległ na własnym stadionie rezerwom Korony Kielce 1:4. Kielczanie do Trzebini przyjechali w składzie naszpikowanym zawodnikami z zespołu ekstraklasowego w tym z byłym reprezentantem Francji Oliverem Kapo i już przed meczem wiadomo było, że o korzystny rezultat żółto-czarnym będzie bardzo ciężko.
Do momentu zdobycia bramki przez Koronę na boisku niewiele się działo i nie było widać różnicy między dwiema ekipami.  Wynik otworzył po kwadransie strzałem z ostrego kąta napastnik gości Mateusz Zawadzki. W 28 minucie mogło być 0:2, ale strzegący trzebińskiej bramki Krzysztof Pająk wygrał pojedynek sam na sam z Marokańczykiem Nabilem Aankourem. W 33. minucie dobrze zapowiadającą akcję przeprowadzili gospodarze. Marcin Giermek popędził na bramkę Korony, ale nie dostrzegł dobrze ustawionego Piotra Witonia. Dwie minuty później rezultat podwyższył Oliver Kapo, który przelobował Krzysztofa Pająka.
Po zmianie stron, w 60. minucie Damian Lickiewicz strzałem z ostrego kąta zdobył bramkę kontaktową dla MKS-u i trzebinianie uwierzyli, że są w stanie powalczyć jeszcze o punkty. Korona odpowiedziała jednak kwadrans później, kiedy to AAnkour  strzałem głową umieścił piłkę w trzebińskiej bramce. Wynik ustalił w 84. minucie Piotr Paprocki.

W galerii jest 114 zdjęć z meczu, zapraszamy do oglądania.