Jutro podejmujemy Koronę Kielce

• autor: RedakcjaMKS, 2014-09-26 18:29

Rezerwy Korony Kielce będą rywalem MKS Trzebinia-Siersza w spotkaniu X kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Mecz rozegrany zostanie w Trzebini przy Kościuszki o godzinie 15.00.
Klubu z Kielc specjalnie przedstawiać nie trzeba. Pierwszy zespół od lat gra w ekstraklasie, natomiast rezerwy po likwidacji zespołu Młodej Ekstraklasy występują w III lidze. Złocisto-krwiści na trzecioligowym froncie spisują się raczej słabo. W dziewięciu kolejkach zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek. Aktualnie zajmują 15. lokatę z dorobkiem ośmiu punktów.
Znacznie lepiej wiedzie się za to ostatnio „żółto-czarnym”. Podopieczni Pawła Olszowskiego od czterech kolejek są niepokonani. Trzebinianie plasują się na 9. pozycji z dorobkiem 12. punktów.
Szkoleniowiec MKS-u w sobotnim pojedynku będzie miał do dyspozycji pełną kadrę. – Wydaje się, że wszyscy są do gry. Nikt nie pauzuje za kartki i nie ma też kontuzji. Jedynie Paweł Szczepanik nie trenował z nami ostatnio ale jutro jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu – mówił podczas piątkowego treningu Paweł Olszowski.
- Korona wygrała ostatni mecz u siebie z Hutnikiem Kraków, ale w zespole wystąpiło kilku zawodników z kadry zespołu z ekstraklasy. Trudno powiedzieć, czy do Trzebini przyjedzie ktoś z pierwszej drużyny, ale my się tym wcale nie przejmujemy, będziemy chcieli zagrać tak jak najlepiej – zakończył szkoleniowiec MKS-u.