III liga wraca do Trzebini!

• autor: RedakcjaMKS, 2014-08-08 01:08

Już jutro do naszego miasta ponownie zawita III liga. Kibice w Trzebini czekali na ten moment aż 18 lat. Rywalami żółto-czarnych będą rezerwy krakowskiej Wisły, a mecz rozpocznie się przy Kościuszki o godzinie 17.00.
Kibice w Trzebini wierzą, ze nadchodzące rozgrywki będą  udane dla MKS. Stawka zespołów wydaje się być wyrównana. Nie ma mocnych faworytów do awansu a i kandydatów do spadku typować nikt by się nie podjął. To zwiastuje ciekawe, pełne emocji i wyrównane boje.
Pierwszym rywalem podopiecznych Pawła Olszowskiego będą rezerwy krakowskiej Wisły. Zespół prowadzony przez trenera Macieja Musiała to młoda drużyna złożona z zawodników, którzy są nadzieją pierwszego zespołu.
Krakowianie przygotowania do sezonu rozpoczęli 9. Lipca na obiektach ośrodka treningowego w Myślenicach, gdzie zresztą przygotowywali się najczęściej do zbliżającego się sezonu. Biała Gwiazda rozegrała kilka sparingów w których pokonała Dalin Myślenice 5:0 czy Podhale Nowy Targ 2:0, ale zdarzały jej się wpadki jak choćby wysoka porażka 2:6  z Garbarnią.
Być może zespół rezerw w starciu z MKS-em wzmocni jakiś zawodnik pierwszego zespołu, tak w przeszłości zdarzało się wielokrotnie. Pierwsza drużyna swój mecz rozgrywa wszak dzień później.
Chodzą słuchy, że do Trzebini wybiera się sztab szkoleniowy zespołu ekstraklasowego z Reymonta na czele z Franciszkiem Smudą.
Zapraszamy wszystkich na ten niezwykle ciekawo zapowiadający się mecz.  Sobota, godz. 17.00