Transferowa przerwa zimowa w Kleczy Dolnej !

• autor: RedakcjaMKS, 2014-03-19 12:12

W Iskrze Klecza Dolna w przerwie zimowej doszło do kilku roszad kadrowych. Takich przetasowań kadrowych nie było w Iskrze już dawno. IV ligowiec z Kleczy pożegnał się już z trzema piłkarzami, którzy w ostatnich latach stanowili o sile zespołu. W zamian działacze namówili kilku zawodników do powrotu.

W zimowym okienku transferowym jest w Kleczy wyjątkowo gorąco. Iskra pożegnała się już z czterema piłkarzami, kolejna czwórka (m.in. Wysogląd, Pindel, Galos) ma problemy ze zdrowiem. Wiemy już raczej na pewno, że na wiosnę w barwach IV ligowca w Kleczy nie zobaczymy: Konrada Kawalera oraz Dawida Rzeszutki, którzy spróbują swoich sił w Czańcu.

Dla Rzeszutki jest to powrót do Czańca po kilku latach przerwy na przygodę w Sokole Przytkowice oraz Iskrze, z kolei występujący na pozycji bramkarza Kawaler był już testowany przez czwartą drużynę III ligi śląskiej w lecie, ale ostatecznie do transferu nie doszło.

W Kleczy nie ma już również jednego z motorów napędowych tej drużyny Łukasza Kryjaka, który zdecydował się na przejście do Kalwarianki, a także rezerwowego ostatnio Marcina Brózdy. W ramach sąsiedzkiej wymiany na linii: Klecza – Kalwaria, w miejsce Kryjaka do Iskry powędrował za to Adam Frączek.

Nasz zespół dokonał także dwóch wzmocnień z A klasowego Znicza Sułkowice, sprowadzając swoich byłych zawodników: Macieja Marka oraz Marka Kudłacika, w przeszłości bramkarza wadowickiej Skawy, który w poprzednim sezonie grał w Beskidzie Andrychów, a w ostatniej rundzie pełnił w Sułkowicach rolę grającego trenera.

Źródło -> http://lksklecza.futbolowo.pl/news,2302427,rewolucje-kadrowe-w-iskrze.html