Statystyki dru¿yny

ogó³em: 4 015 146

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Juniorzy Starsi MKS Trzebinia-Siersza Mistrzem Ma³opolski...

• autor: RedakcjaMKS, 2014-02-01 22:08
Juniorzy Starsi MKS Trzebinia-Siersza Mistrzem Ma³opolski Zachodniej 2014 !

Dominacja m³odzie¿y MKS Trzebinia-Siersza w Halowych Turniejach Ma³opolski Zachodniej w Chrzanowie !

Po zesz³orocznej wpadce w Kêtach, gdzie awans do Fina³ów Wojewódzkich uzyskali tylko juniorzy m³odsi i to z drugiego miejsca.

Przed sobotnimi fina³ami ma³opolski zachodniej trenerzy Mieczys³aw ¦lusarek i Kacper ¦lusarek nie chcieli dopu¶ciæ do podobnej sytuacji. Wzorowo przekonali swoich zawodników aby w ¿aden sposób nie lekcewa¿yli nikogo, co siê na pewno uda³o. Mimo, ¿e oba nasze zespo³y uwa¿ano za faworytów w kategorii juniorów starszych i m³odszych to do ka¿dego z przeciwników podeszli z respektem.

W odniesieniu sukcesu obu zespo³om pomog³y na pewno wystêpy w M³odej i Starej Lidze Futsalu organizowane przez Chrzanowskie Stowarzyszenie Futsalu gdzie nasze zespo³y rozegra³y przed fina³ami Ma³opolski Zachodniej po 10 kolejek.

Wyniki:

MKS Trzebinia-Siersza - Beskid Andrychów  5:2

Beskid Andrychów - Unia O¶wiêcim  1:5

MKS Trzebinia-Siersza - Unia O¶wiêcim  4:1

Tabela:

1. MKS Trzebinia-Siersza  2  6  9:3

2. Unia O¶wiêcim  2  3  6:5

3. Beskid Andrychów  2  0  3:10

Król Strzelców: Piskorz Pawe³ (MKS Trzebinia-Siersza)

Najlepszy Bramkarz: Pêdzia³ek Dawid (MKS Trzebinia-Siersza)

MKS: Pêdzia³ek Dawid, Mirek Damian - Piskorz Pawe³, Skotniczny Mateusz, Grzebinoga Rafa³, Rejdych Tomasz, Ma³odobry Tomasz, Filipek Krystian, Piotrowski Jakub, Niewczas Mateusz, Grabski Kamil, Burdalski Tomasz. Trener: ¦lusarek Kacper

Prze³om -> www.przelom.pl/sport/4910/SPORTOWA-SOBOTA-Zdominowali-mistrzostwa-Malopolski-Zachodniej/

Galeria -> http://www.przelom.pl/galeria/622_2/Mistrzostwa-Malopolski-Zachodniej-w-halowej-pilce-noznej/

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/chrzanow-mlodziezowe-halowe-mistrzostwa-pilkarskie,2149108,8104692,t,id,zid.html#galeria

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

pi±tek

¶roda