Ograli zaplecze pierwszoligowca !

• autor: RedakcjaMKS, 2014-01-25 17:27

Sparing - 25.01.2014 - Tychy godz. 11:00

GKS II Tychy - MKS Trzebinia-Siersza 0:1 (0:0)

Bramki: 53' Lickiewicz

MKS: Pająk K. (60' Pędziałek) - Kukla (75' Filipek), Juraszek (35' testowany), Kalinowski, Szczepanik T., Domurat, Ołownia (65' Niewczas), Lickiewicz (75' Małodobry), Szczepanik P., Pająk J. (46' Piskorz), Giermek (70' Pająk J.)

W swoim drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej nasza drużyna ograła występujące w katowickiej klasie okręgowej rezerwy pierwszoligowego GKS Tychy.

W składzie zabrakło m.in. Łukasza Gielarowskiego, Krzysztofa Sieczki (sprawy osobiste), Sławomira Smolenia, Macieja Murasa (choroba), Rafała Grzebinogi (kontuzja) a także Dariusza Czyszczonia, który ze względu na problemy zdrowotne najprawdopodobniej nie zagra na wiosnę.

Zwycięskiego gola dla MKS-u zdobył w 53' minucie Damian Lickiewicz. Pomocnik zespołu z Trzebini wykorzystał dośrodkowanie Pawła Szczepanika i uderzeniem z czterech metrów pokonał golkipera drużyny dowodzonej przez Tomasza Wolaka (w przeszłości bronił barw m.in. MKS Trzebinia-Siersza i Fabloku Chrzanów).

- Graliśmy w trudnych warunkach, przy minus trzynastu stopniach Celsjusza. Końcowy wynik cieszy, bo zagraliśmy na „zero” z tyłu. W pierwszej połowie młody zespół z Tychów dobrze się organizował na boisku. Nie stwarzał sobie jednak groźnych sytuacji. „Setkę” miał za to Marcin Giermek, ale po zagraniu Pawła Szczepanika przestrzelił. Po przerwie przeważaliśmy, ale nie mieliśmy zbytnio klarownych okazji bramkowych – mówi Paweł Olszowski, szkoleniowiec MKS.

W kolejnym sparingu jego zespół zmierzy się z Koszarawą Żywiec. Początek meczu w niedzielę, 2 lutego, o godz. 11.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Chełmku.

Przełom -> http://www.przelom.pl/sport/4905/SPORTOWA-SOBOTA-Ograli-zaplecze-pierwszoligowca/

Źródło: własne / przelom.pl