dzisiaj: 740, wczoraj: 140
ogółem: 4 015 739

4 Kolejka MCHLF i 5 Kolejka CHLF !

• autor: RedakcjaMKS, 2013-12-03 16:47

Seniorzy odpoczywają po ciężkim sezonie w dobrych humorach i z optymizmem patrzą na II rundę. Młodzież nie zwalnia tempa w treningach, występuje w turniejach halowych i co tydzień uczestniczy w Młodej i Starej Chrzanowskiej Lidze Futsalu. MKS I rozegrał bardzo dobry mecz z faworyzowaną Antalyą (złożoną głównie z rocznika 96) prowadząc 4:0 do przerwy, Kebaby zdobyły kontaktową bramkę po rykoszecie i rzuciły się do odrabiania strat, częściowo im się to udało, ale Piegza podwyższył na 5:3. Do końca zostały 2' a kebaby wycofali bramkarza i na 12 sekund do końca zmniejszyli rozmiary porażki na 5:4.

Magic Sport Młoda Liga Futsalu

1.11.13 - 4 Kolejka + zaległe spotkanie z 3 Kolejki:

MKS Trzebinia-Siersza II – Złote Chłopaki 0-3 (0-3)

MKS Trzebinia-Siersza I – MKS Trzebinia-Siersza II 15-2 (5-0)

Bramki: Wallentin x4, Kurek x3, Martyniak x2, Piegza x2, Kuchta x2, Cząstka, Głuch – Pasoń, Burdalski

MKS Trzebinia-Siersza I – Antalya Junior 5-4 (4-0)

Bramki: Piegza x3, Cząstka, Wallentin

Magic Sport Liga Futsalu

W drużynie zabrakło przebywającego na zgrupowaniu Reprezentacji Polski U-19 Pawła Piskorza, kontuzjowanego Bębenka oraz Grzebinogi i Mirka. MKS męczył się w pierwszej połowie, wygrał ostatecznie co prawda wysoko ale spotkanie rozegrał słabe.