• autor: RedakcjaMKS, 2013-10-27 18:47

Sokół Przytkowice – MKS Trzebinia-Siersza 2:1 (1:1)

Bramka dla MKS: 35. Giermek (karny)

MKS: Gielarowski – Kukla, Juraszek, Kalinowski, T. Szczepanik – Ołownia, Lickiewicz, Kowalik, P. Szczepanik – Pająk, Giermek

W niedzielnym spotkaniu XIII kolejki IV ligi MKS Trzebinia-Siersza uległ w Przytkowicach miejscowemu Sokołowi 1:2. „Żółto-czarni” nie mogą zaliczyć tego spotkania do udanych. Na wąskim i nierównym boisku trzebinianie nie mogli pokazać pełni swoich możliwości. Pierwszą bramkę goście zdobyli po rzucie rożnym kiedy to futbolówkę próbował wybijać głową Paweł Szczepanik, niestety piłka wpadła do siatki bramki MKS-u i miejscowi mogli cieszyć się z prowadzenia. Wyrównał jeszcze przed przerwą Giermek po rzucie karnym podyktowanym za faul na Kowaliku. Miejscowi zwycięską bramkę zdobyli w 63. minucie, kiedy to po wyrzucie z autu jeden z zawodników Sokoła szpicem buta wepchnął piłkę do siatki. Po straconej bramce trzebinianie „bili głową w mur”. Podopieczni Pawła Olszowskiego walczyli o korzystny dla siebie rezultat, ale na fatalnym boisku, na łatwiej było się bronić i wynik do końca się nie zmienił.