Zmiana na ławce trenerskiej

• autor: RedakcjaMKS, 2013-07-18 09:14

Paweł Olszowski został nowym trenerem czwartoligowego MKS Trzebinia-Siersza – ogłosili w środę działacze klubu z Kościuszki. Powodem tej decyzji jest rezygnacja z tej funkcji Dominika Rolki, któremu sprawy zawodowe nie pozwalają na poświęcenie się pracy trenerskiej.

- W związku z tym, że Dominik zrezygnował z prowadzenia zespołu zarząd dokonał szybkich zmian na stanowisku szkoleniowym – mówią działacze. Zdecydowaliśmy się na Pawła Olszowskiego. Ten szkoleniowiec  był w kręgu naszego zainteresowania od trzech lat, postanowiliśmy dać mu teraz szansę. Jest to trener młodego pokolenia, chcący się rozwijać i mający swoją wizję futbolu. W naszym klubie na pewno będzie mógł się realizować.

Paweł Olszowski jest dobrze znany w lokalnym futbolu. W przeszłości prowadził Fablok Chrzanów i Janinę Libiąż. Ostatnio trenował A-klasowy Promyk Bolęcin.

Nowy szkoleniowiec po raz pierwszy poprowadził zajęcia z drużyną w środę - Widać, że zespół jest w dobrej dyspozycji, poukładany, co jest zasługą Roberta Moskala. Jest to najlepiej grająca drużyna na wiosnę w lidze a to o czymś świadczy. Chciałbym kontynuować dobrą pracę poprzedniego szkoleniowca i dodać coś od siebie – mówi Paweł Olszowski.