Przeciszów ograny bez problemów

• autor: RedakcjaMKS, 2013-06-20 23:57

Przeciszovia Przeciszów - MKS Trzebinia-Siersza 2:0 (1:0)

Bramki: 37. Kalinowski, 73. Smoleń

W środowym, zaległym spotkaniu MKS Trzebinia-Siersza pokonał na wyjeździe Przeciszovie Przeciszów. Outsider z Przeciszowa po tym spotkaniu będzie musiał raczej pogodzić się degradacją. Trzebinainie nie pokazali wielkiego futbolu, a mimo to zwycięstwo nie było ani przez moment zagrożone.

Żółto-czarni stworzyli sobie w tym spotkaniu sporo sytuacji, ale wykorzystali tylko dwie. Prowadzenie zdobył Kalinowski strzałem z bliskiej odległości. W drugiej połowie przypomniał o sobie Smoleń, który podwyższył na 2:0. Przeciszowianie starali się przeciwstawić MKS-owi, ale wyżej notowany rywal był za mocny. Co prawda miejscowi raz ostemplowali słupek i raz poprzeczkę, ale to przyjezdni sytuacji do strzelenia bramki mieli o wiele więcej .

Szkoleniowiec MKS-u Robert Moskal nie był zadowolony z gry swoich podopiecznych , którym oberwało się po meczu za styl. Trzebinia za często grała długimi piłkami, dużo było niedokładności i strat.

Teraz przed zawodnikami MKS-u mecz z Górnikiem Zabrze. Trener Moskal w czwartek i piętek dał kadrowiczom odpocząć. Wszyscy spotykają się w sobotę o godzinie 10.00 przy Kościuszki. Godzinę później żółto –czarni sprawdzą się na tle zespołu z Ekstraklasy.