W środę gramy w Przeciszowie

• autor: RedakcjaMKS, 2013-06-19 00:07

W środę MKS zmierzy się na wyjeździe z Przeciszovią Przeciszów. Ten mecz pierwotnie zaplanowany był dziesięć dni wcześniej, jednak po obfitych opadach boisko nie nadawało się do gry.

Choć w głowach zawodników MKS-u jest już sobotni pojedynek z Górnikiem Zabrze to zapewniają, że meczu w Przeciszowie nie zlekceważą. W szatni żółto-czarnych panują dobre nastroje. Choć ostatni remis przerwał efektowną passę zwycięstw to trzebinianie czuja się mocnym zespołem.

Odmienne nastroje panują w Przeciszowie. Miejscowy LKS walczy z determinacją o ligowy byt i ich sytuacja nie napawa zbytnio optymizmem, ale szansę na utrzymanie jeszcze są. W rundzie rewanżowej Przeciszów spisuje się fatalnie. Na 13 rozegranych spotkań uległ aż 8 razy przy czterech remisach i jednej wygranej. Przeciszovia zajmuje aktualnie ostatnią pozycję i do rozegrania trzy mecze.

Historia pojedynków między obiema drużynami nie jest bogata. Obydwa teamy zmierzyły się w IV lidze ze sobą zaledwie trzy razy. W sezonie 2011/12 najpierw W Trzebini mecz zakończył się podziałem punktów, ale już w rewanżu żółto-czarni nie dali większych szans rywalowi wygrywając 4:1. W obecnym sezonie w listopadzie, padł wynik bezbramkowy