• autor: RedakcjaMKS, 2013-03-25 20:35

Sparing  MKS Trzebinia-Siersza – Jura Łobzów 6:0 (3:0)

Bramki: 75.,87. Smoleń, 12. Giermek, 31. Rolka, 36. Juraszek, 85. Lickiewicz.

MKS: Giermek – Kowalik, T. Szczepanik, P. Szczepanik, Juraszek – Czyszczoń, Rolka, Ołownia, Kowalik, Domurat – Giermek oraz Lickiewicz, Smoleń, Sieczko, Muras, J. Pająk, Grzebinoga, Kukla, Doległo.

Zespół MKS-u wysoko pokonała w sobotę w kolejnym meczu kontrolnym piątoligową Jurę Łobzów. W składzie rywali dostrzec można było wielu zawodników, grających w przeszłości w wyższych ligach min kilku zawodników Orła Balin (np. Żuraw, Jedynak) oraz dwóch ex-piłkarzy Trzebini Bosia i Czecha.

Trzebinianie od początku osiągnęli wyraźną przewagę i nie pozwolił przeciwnikowi na wiele. Pierwsza bramka padła po kilkunastu minutach. Faulowany w polu karnym był Rolka, a „jedenastkę na bramkę zamienił Giermek. Na 2:0 po kwadransie podwyższył Rolka, a wynik do przerwy ustalił Juraszek kiedy to po rzucie rożnym najprzytomniej zachował się w polu karnym. „Żółto-czarni” mogli pokusić się o kolejne bramki ale Domurat i Rolka nie wykorzystali sytuacji „sam na sam” z bramkarzem.

Po przerwie trener Robert Moskal wpuścił aż ośmiu zmienników. Trzebinianie w daszym ciągu byli stroną przeważającą co udowodnili kolejnymi bramkami. Dwie z nich zdobył Smoleń a jedną dorzucił Lickiewicz.

Nikt nie jest w stanie w tej chwili w stu procentach powiedzieć czy czwarta liga wystartuje w najbliższy weekend, podobno decyzje mają zapaść w środę. Działacze z Trzebini przygotowują się na ewentualność rozegrania kolejnego sparingu i od kilku dni szukają kolejnego rywala.