MKS I Mistrzem Chrzanowskiej Młodej Ligi Futsalu !

• autor: RedakcjaMKS, 2013-02-26 13:31

Dobiegła końca 4-miesięczna Chrzanowska Młoda Liga Futsalu, w którym MKS Trzebinia-Siersza I zdobył mistrza.  Szansę na triumf w lidze miała Antalya, która niespodziewanie wygrała z MKS Trzebinia-Siersza I głównie dzięki świetnej grze Norberta Bębenka (zawodnika juniorów młodszych MKS-u) 4-2, ale to nie wystarczyło i MKS I wraz z trenerem Kacprem Ślusarkiem mógł świętować mistrzostwo. Było ono jednak mniej okazałe po drugim meczu MKS-u, w którym zespół przegrał 1-3 z SChLF. Puchar Fair-Play ufundowany tradycyjnie przez Tygodnik Ziemi Chrzanowskiej "Przełom" powędrował w ręce MKS Trzebinia-Siersza II. Królem strzelców został Tomasz Małodobry (MKS I), najlepszym bramkarzem Dawid Skoczylas (Antalya Junior), a zawodnikiem Norbert Bębenek (Antalya Junior).

15 Kolejka:

MKS Trzebinia-Siersza I - Antalya 2:4  ; Bramki: Niewczas, Piskorz

16 Kolejka:

MKS Trzebinia-Siersza II - Korona 2:3  ; Bramki: Wallentin, Piegza

MKS Trzebinia-Siersza I - SCHLF 1:3  ; Bramka: Zybiński

Końcowa Klasyfikacja:

1. MKS Trzebinia-Siersza I

2. Antalya Chrzanów

3. SCHLF

4. Orły Chrzanów

5. Holiday

6. Megalo

7. MKS Trzebinia-Siersza II

8. Korona Trzebinia

9. Solidex Chełmek

10. Profesjonalni Amatorzy

11. Janina Libiąż

12. Zagórzanka Zagórze

Puchar Fair-Play: MKS Trzebinia-Siersza II

Najlepszy Zawodnik: Norbert Bębenek (Antalya)

Najlepszy Bramkarz: Dawid Skoczylas (Antalya)

Król Strzelców: Tomasz Małodobry (MKS Trzebinia-Siersza I)

Najlepsza piątka sezonu: Dawid Skoczylas (Antalya), Norbert Bębenek (Antalya), Mikołaj Zastawnik (SCHLF), Igor Borowicz (SCHLF), Paweł Piskorz (MKS I).

Najlepsi zawodnicy w drużynach: Jakub Piotrowski (MKS I), Krzysztof Kaiser (Antalya), Igor Borowicz (SCHLF), Marek Tokarz (Orły), Patryk Rola (Holiday), Patryk Nędza (Megalo), Michał Cząstka (MKS II), Michał Biały (Korona), Mateusz Domagała (Solidex), Artur Kartaszow (Amatorzy), Adrian Hajda (Janina), Adam Szumyło (Zagórze).

MKS Trzebinia-Siersza I: Damian Mirek, Jakub Piotrowski, Paweł Piskorz, Tomasz Małodobry, Mateusz Wallentin, Rafał Grzebinoga, Tomasz Rejdych, Mateusz Niewczas, Krystian Filipek, Karol Kowalik, Adrian Zybiński. Trener: Kacper Ślusarek

MKS Trzebinia-Siersza II: Daniel Doległo, Michał Cząstka, Jakub Wallentin, Dawid Bobak, Jakub Piegza, Wojciech Kuchta, Tomasz Burdalski, Arkadiusz Bugajski, Szymon Kurek, Jan Martyniak, Tomasz Pstrucha, Daniel Filipek, Kamil Burdalski. Trener: Mieczysław Ślusarek