MKS zakończył treningi

• autor: RedakcjaMKS, 2012-12-04 23:32

W piątek piłkarze MKS Trzebinia-Siersza odbyli ostatni trening przed przerwą świąteczną. W treningu, który odbył się na młoszowskim Orliku, uczestniczyło 16 zawodników. Głównym punktem ostatnich zajęć była gierka o „stawkę”.  – W ostatnich zajęciach brał udział jeden stranieri – mówił z uśmiechem trener Robert Moskal. Zawodnicy zaprosili na gierkę Piotra Stojewskiego, który choć zakończył już karierę jest w dalszym ciągu jasną postacią klubu. - Piotrek pokazał się z dobrej strony, szkoda, że ma już na karku 40-lat, gdyby był młodszy z pewnością znalazłby miejsce w składzie zespołu – oceniał szkoleniowiec. Pomimo, iż było ostatni trening był dosyć wesoły nie brakowało emocji i zaangażowania.

Okres roztrenowania w MKS-ie trwał dwa tygodnie. Trzebinianie ostatni mecz w lidze rozegrali 17 listopada (wygrany z Górnikiem Wieliczka 2:1). Później spotykali się w Młoszowej na Orliku. Bez piłki żółto-czarni będą zaledwie 1,5 miesiąca. Spotkają się ponownie  w połowie stycznia, aby rozpocząć przygotowania do nowej rundy. Trener Moskal zaplanował bogaty zestaw sparingów, jutro podamy listę sparingpartnerów.