Juniorzy Młodsi obronili Tytuł w Zabierzowie !

• autor: RedakcjaMKS, 2012-11-20 14:46

Dużą niespodziankę sprawili Juniorzy Młodsi MKS-u w turnieju Juniorów Młodszych (rocznik 1996/97) Akademia Cup 2012 Zabierzów. Sukces niezmiernie cieszy bo drużyna w większości była złożona z młodszego rocznika 97'. Juniorzy zaczęli od porażki z w grupie z Dalinem Myślenice 1:3, następnie pokonaliśmy zdecydowanie Borek Kraków 8:0 i AP Zabierzów II 2:1. W Półfinale spotkaliśmy się z Mistrzem grupy przeciwnej Garbarnią Kraków, zawodnicy podeszli bardzo skoncentrowani do tego meczu, chcieli się zrewanżować Garbarzom za porażkę na boisku 0:3. Półfinał wygraliśmy 3:2 prowadząc całe spotkanie, na 1,5min do końca zespół z Krakowa strzelił nam druga bramkę, ale nie daliśmy sobie wyrwać finału. W Finale zespół ponownie spotkał się z zespołem Dalinu Myślenice, po bardzo emocjonującym spotkaniu zakończył się bezbramkowym remisem. Po 3 seriach rzutów karnych było 1:1, bohaterem okazał się bramkarz Doległo, który pierw obronił rzut karny a potem mocnym pewnym uderzeniem dał wygraną zespołowi. Zapanowała wielka radość w szeregach MKS-u. Gratulacje dla chłopaków, którzy byli młodsi i poradzili sobie z mocnymi ekipami Dalinu, Garbarni i Zabierzowa. Drużyna otrzymała piękne puchary (jeden przechodzi na własność, ponieważ w ubiegłym roku podopieczni Kacpra Ślusarka z rocznika 95' także triumfowali w tej kategorii), medale. Świetna organizacja, dużo nagród indywidualnych. Tak trzymać panowie z AP 2011 Zabierzów, za rok na pewno przyjedziemy.

Wyniki MKS-u:

Grupa A:

MKS Trzebinia-Siersza - Dalin Myślenice 1:3  ; Bramka: Zybiński

MKS Trzebinia-Siersza - Borek Kraków 8:0  ; Bramki: Wallentin x2, Kuchta x2, Cząstka, Piegza, Zybiński, Bobak

MKS Trzebinia-Siersza - AP 2011 Zabierzów II 2:1  ; Bramki: Cząstka, Wallentin

Półfinał:

MKS Trzebinia-Siersza - Garbarnia Kraków 3:2  ; Bramki: Wallentin x2, Zybiński

Finał:

MKS Trzebinia-Siersza - Dalin Myślenice 0:0 k.2:1

Tabela Końcowa:

1. MKS Trzebinia-Siersza

2. Dalin Myślenice