• autor: RedakcjaMKS, 2012-09-17 15:40

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 7 Kolejka - 15.09.12 (Sobota):

MKS Trzebinia-Siersza - Glinik Gorlice 0:3 (0:2)

MKS: Pająk K. - Rejdych (60' Piotrowski), Głowacz, Kurzymski, Grzebinoga, Piędel (46' Wnuk), Małodobry, Gąsior, Filipek (46' Niewczas), Piskorz (60' Kowalik), Dudek.

Zaczęło się bardzo obiecująco, w 1 minucie zmarnowaliśmy dwusetkę, potem zdobyliśmy bramkę ale sędzia dopatrzył się spalonego. Glinik stworzył dwie sytuacje i zdobył dwie bramki, mogliśmy zdobyć kontaktową bramkę do przerwy ale Filipek nie trafił w piłkę z 4 metrów. W drugiej połowie Glinik dołożył jeszcze jedną bramkę, my w kilku sytuacjach zamiast uderzać to chcieliśmy wejść do bramki z piłką. Zagraliśmy najsłabsze spotkanie z 7 dotychczasowych. - powiedział trener Kacper Ślusarek

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 6 Kolejka - 15.09.12 (Sobota):

Krakus Nowa Huta - MKS Trzebinia-Siersza 0:2 (0:1)

Bramki: Bobak 32', Bębenek 70'

MKS: Mirek - Kurek, Matysek, Cząstka, Kuchta, Doległo, Wallentin (70' Piegza), Zybiński, Bębenek, Bugajski (41' Burdalski T.), Bobak (60' Prokop).

Sprawdziło się ustawienie i system jakim graliśmy z Wisłą i tak samo zagraliśmy z Krakusem. Wygraliśmy zasłużenie, chociaż Krakus nie był łatwym przeciwnikiem. Wynik otworzył Bobak po świetnym podaniu prostopadłym Wallentina. Wynik ustalił Bębenek po kapitalnym uderzeniu po koźle w samo okienko. Cała drużyna zasłużyła na wyróżnienie. - powiedział trener Mieczysław Ślusarek

1 Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy Starszych - 6 Kolejka - 15.09.12 (Sobota):

Astra Spytkowice - MKS Trzebinia-Siersza 0:5 (0:3)

Bramki: Bońkowski x3, Gałka, Borkowski (k)

MKS: Stelmach - Pater, Pasoń, Borkowski, Głowacz, Krzyworzeka, Jasiński, Głuch J., Kurek, Bońkowski, Gałka oraz Dziadzio, Chmielowski, Głuch K., Sochacki, Ziembla.

Trampkarze Starsi w zastępstwie prowadzeni w tym meczu przez trenera Jacka Pająka odnieśli pewne wyjazdowe zwycięstwo 5:0. Dobrą skutecznością popisał się Bońkowski, który ustrzelił hattricka. Zwycięstwo powinno być okazalsze, ale niestety szwankowała skuteczność.

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 6 Kolejka - 15.09.12 (Sobota):

Astra Spytkowice - MKS Trzebinia-Siersza 0:1 (0:0)

Bramka: Wnuk

MKS: Bobak - Rumian, Łubik, Doległo, Dworak, Zając, Ruczyński, Kuźnicki, Woszczyna, Kubański oraz Kurdziel, Burdalski, Wnuk, Mliczek, Bugdalski, Kusek

Zwycięska bramkę dla Młodzików zdobył o dwa lata młodszy od pozostałych Wnuk po indywidualnej akcji Mliczka. Młodziki zagrały dobre zawody i przywiozły cenne 3 punkty.