dzisiaj: 287, wczoraj: 803
ogółem: 4 016 089

Młodzież wznowiła rozgrywki !

• autor: RedakcjaMKS, 2012-08-28 17:47

Miniony tydzień był bardzo aktywny dla naszych drużyn młodzieżowych. Juniorzy starsi, trampkarze i młodzicy grali rozegrali dwie kolejki, natomiast juniorzy młodsi jedną. Najstarsza z naszych drużyn grająca w MLJM młodzieżowych najpierw wróciła z kompletem punktów z Tarnowa (zwycięstwo 1:0 z Unią), ale w niedziele już nie sprostała głównemu faworytowi  ligi krakowskiej Wiśle ulegając przy Kościuszki 0:6 )ydjecie wyzej. Ich młodsi koledzy w sobotę walczyli dzielnie w Bochni, niestety jedną bramkę więcej strzelił Bocheński KS (3:4). Świetnie spisali się trampkarze starsi. Najpierw (środa) w Andrychowie nie dali cienia szansy Beskidowi wygrywając 4:0, a później (poniedziałek) ograli 6:1 Karola Wadowice, ten drugi wynik został jednak zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Trzebini bowiem goście nie przywieźli ze sobą legitymacji. Młodzicy ulegli w środę Beskidowi 0:4, ale w poniedziałek 4:1 pokonali Wadowiczan (wynik jednak został zweryfikowany jako walkower dla MKS-u z identycznego powodu jak u trampkarzy starszych).

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 2 Kolejka - 22.08.12 (Środa):

Unia Tarnów - MKS Trzebinia-Siersza 0:1 (0:1)

Bramka: 16' Grzebinoga

MKS: K. Pająk – Głowacz, Niewczas, Kurzymski, Piędel (68. Głuch), Małodobry (77. Ziarnik), Gąsior, Rejdych (90. Filipek), Grzebinoga, Piskorz (86. Kurzański), Dudek.

Wygraliśmy w pełni zasłużenie, kontrolowaliśmy grę przez całe spotkanie, w przeciągu całego spotkania Unia zagroziła nam raz w drugiej połowie, ale Pająk sparował piłkę na rzut rożny, bardzo dobrze tez czytał grę na przedpolu. Do przerwy zdobyliśmy druga bramkę po główce Dudka ale sędzia dopatrzył się spalonego, mieliśmy jeszcze 4 dobre okazję do zdobycia bramki. Cała drużyna zasłużyła na te punkty grając konsekwentnie przez całe spotkanie - powiedział trener Kacper Ślusarek

Małopolska Liga Juniorów Starszych - 3 Kolejka - 26.08.12 (Niedziela):

MKS Trzebinia-Siersza - Wisła Kraków 0:6 (0:4)

MKS: K. Pająk – Głowacz (85. Piotrowski), Niewczas (46. J. Pająk), Kurzymski, Piędel (46. Ziarnik), Rejdych, Gąsior, Małodobry (46. Głuch), Grzebinoga, Piskorz (71. Kurzański), Dudek (83. Filipek).

Zaatakowaliśmy wysoko pierwsze 20 minut, Wisła miała problemy wyjścia z własnej połowy, dążyliśmy za wszelką cenę do zdobycia bramki, nie udało się. Lewy obrońca Wisły oddał strzał życia z ok.30m i nasz plan się posypał. Wisła do przerwy dołożyła jeszcze 3 trafienia po naszych indywidualnych błędach a drugą połowę kontrolowała wydarzenia na boisku dokładając dwie bramki - powiedział trener Kacper Ślusarek

Relacja na stronie tygodnika przełom

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - 2 Kolejka - 22.08.12 (Sobota):

Bocheński KS - MKS Trzebinia-Siersza 4:3 (2:2)

Bramki: 15' Bobak, 23' Wallentin, 78' Zybiński

MKS: Doległo - Kuchta (70' Prokop), Matysek, Martyniak, Kurek (50' Pstrucha), Wallentin (70' Burdalski), Zybiński, Bębenek, Cząstka, Bobak, Słowik (50' Piegza)

Prowadząc do 33 minuty 2:0 zespół juniorów młodszych dał sobie wydrzeć zwycięstwo na małym bocznym boisku Bochni, kardynalne błędy popełniali obrońcy. Przy wyniku 2:0 Zybiński i Bębenek trafiali w słupek.

1 Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy Starszych - 1 Kolejka - 22.08.12 (Środa):

Beskid Andrychów - MKS Trzebinia-Siersza 0:4 (0:0)

Bramki: Głuch (k), Sochacki, Borkowski, Gałka

MKS: Stelmach - Pater, Pasoń, Borkowski, Duleba, Krzyworzeka, Jasiński, Głuch, Kurek, Sochacki, Gałka oraz Dziadzio, Chmielowski, Głowacz, Kusek, Jarosz

1 Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy Starszych - 2 Kolejka - 27.08.12 (Poniedziałek):

MKS Trzebinia-Siersza - Karol Wadowice 3:0 walkower

Drużyna gości nie posiadała dowodów tożsamości. Zespoły rozegrały ze sobą sparing w którym MKS zwyciężył 6:1 po 5 trafieniach Gałki i jednym Krzyworzeki.

MKS: Stelmach - Pater, Pasoń, Borkowski, Duleba, Krzyworzeka, Jasiński, Głuch, Kurek, Sochacki, Gałka oraz Dziadzio, Głowacz, Kusek, Jarosz, Bońkowski, Ziembla

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 1 Kolejka - 22.08.12 (Środa):

Beskid Andrychów - MKS Trzebinia-Siersza 4:0 (2:0)

MKS:

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 2 Kolejka - 27.08.12 (Poniedziałek):

Drużyna gości nie posiadała dowodów tożsamości. Zespoły rozegrały ze sobą sparing w którym MKS zwyciężył 4:1 po 2 trafieniach Kuźnickiego, jednym Mliczka oraz bramce samobójczej.