Zagrajmy dla Alicji!

• autor: RedakcjaMKS, 2012-05-29 00:00

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu zaprasza wszystkich na IV edycję charytatywnego turnieju futsalu „Zagrajmy dla Alicji”, który odbędzie się 3 czerwca na hali sportowej w Chrzanowie. Podczas zmagań będą zbierane pieniądze na leczenie chorej na mukowiscydozę Alicji Gielarowskiej. Całość wpisowego od drużyn, wolne datki oraz wpływy z loterii zostaną przekazane rodzicom Alicji – Renacie i Łukaszowi, który należy do sportowej rodziny. Obecnie jest grającym tranerem bramkarzy MKS Trzebinia-Siersza, a wcześniej bronił barw Orła Balin, Zagórzanki i Fabloku Chrzanów. Na hali Łukasz stoi w bramce Północy Chrzanów.

Na turnieju będą zbierane nie tylko wolne datki, ale także sprzedawane losy na loterii. Dzięki dobroczyńcom będziemy mieli dla biorących udział ciekawe nagrody.

Losy będzie można nabyć przy wejściu na halę (z lewej strony). Cena każdego to 5 zł. Losowania odbywać będą sie o wyznaczonych godzinach podawanych przez spikera (najprawdopodbniej 11, 12, 13, 14 i na zakończenie turnieju).

Będziemy chcieli także wylicytować nagrody specjalne. Jedną z nich będzie piłka z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej, którzy przygotowywali sie w Austrii do EURO 2012. Zapraszamy więc na hale z portfelami! (próba licytacji podczas drugiej fazy turnieju)

Do wygrania także m.in: Gadżety Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” (breloki, portfele, odblaskowe zakładki, pokrowce na klucze), Gadżety sieci T-Mobile (koszulki, parasolki, smycze) oraz gadżety MKS Trzebinia-Siersza.

Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów. Podzielono je na trzy grupy. W zależności od zajętego miejsca w grupie w dalszej fazie turnieju zespoły będą walczyć o miejsca 1-3, 4-6 i 7-9. W pierwszej fazie turnieju mecze będą trwały 1 x 17 minut, a w drugiej 1 x 20 minut.

Grupa A: FC Orzeł Odpaleni Balin, Wisła Krakbet U-19, WIKOS

Grupa B: Świetlica Plus Trzebinia, Przyjaciele Alicji, Silesia Chorzów