Przed meczem z Hutnikiem

• autor: RedakcjaMKS, 2012-04-28 01:30

Już dziś o godzinie 17.00 spotkanie, które elektryzuje kibiców od początku sezonu. Trzebinianie podejmują przy Kościuszki Hutnik Nowa Huta, zespół, który trwale zapisał się na kartach historii polskiego futbolu. Obecni 30 – latkowie na pewno pamiętają boje Hutnika z Sigmą Ołomuniec czy AS Monaco w składzie którego grali m.in. Barthez, Petit, Thiery Henry, Scifo, czy Ikpeba .

Dzisiejszy Hutnik to jednak inna drużyna, a stowarzyszenie, które zarządza klubem próbuje przywrócić mu dawny blaski. Hutnik spotkania w roli gospodarza rozgrywa na stadionie Grębałowianki, a to dla tego, że Suche Stawy są modernizowane na potrzeby reprezentacji Anglii, która wybrała ten obiekt na swoją bazę podczas Euro 2012.

Hutnik w każdym spotkaniu wspierany jest przez liczną rzeszę fanów, nie inaczej będzie dziś. Kibice biało-błękitno-niebieskich pojawią się w Trzebini w dużej liczbie i wypełnią przygotowany dla nich sektor.

Zespół gości gra pod wielką presją, cel jest tylko jeden – awans do trzeciej ligi, dlatego strata jakichkolwiek punktów nie będzie pozytywnie przyjęta . Zawodnicy MKS-u zagrają tak jak przed tygodniem z Balinem – spokojnie, na luzie, ale bardzo chcą sprawić niespodziankę i pokonać faworyta.

Trzebinianie w meczu z Hutnikiem zagrają bez pauzujących za kartki Kukli i Giermka – Roszady w składzie są wymuszone na skutek absencji dwóch zawodników. W dodatku Paweł Szczepanik nie jest w pełni sił – mówi trener Mateusz Miś. Wystąpimy bez dwóch zębów, ale postaramy się ugryźć. Szczęka ma ponad 20 zębów więc zostaje nam 18, które będziemy chcieli wykorzystać. Mamy przygotowaną taktykę pod kątem Hutnika. Wiemy na co stać ten zespół (trener Miś kilkukrotnie oglądał w akcji drużynę z Nowej Huty). Rywale lubią rozgrywać, długo utrzymywać się przy piłce. Ich mocną stroną są prostopadłe piłki i gra skrzydłami. Postaramy się im przeciwstawić, z jakim skutkiem, dowiemy się o  godzinie 19.

Przypominamy, że w kasie klubu nabyć będzie można gadżety klubu (długopisy, otwieracze, breloki) w atrakcyjnych cenach. W przerwie meczu kolejna atrakcja dal fanów, odbędzie się losowanie gadżetów związanych z Euro 2012.

Dla tych, którzy nie mogą pojawić się przy Kościuszki Małopolska TV przygotowała bezpośrednią transmisję, którą będzie można oglądać pod linkiem - http://live.malopolskatv.pl.

Początek transmisji o godzinie 16:50.

Zapraszamy wszystkich na stadion przy Kościuszki w Trzebini na godzinę 17.00. Musisz tam być!!!

autor: ~timon 2012-04-28 07:56:55

avatar bedzie goraco bardzo

autor: ~Pl 2012-04-28 12:08:25

avatar Pozdrawiam wszyskich kibiców Hutnika zakochanych w swoim klubie. Faktynie Nowa Huta powinna być osobnym miastem.

autor: ~noldi 2012-04-28 20:11:55

avatar doping kibicow pomogl remis to znakomity wynik