statystyki szczegółowe

Aktualności

Słaby weekend młodzieżowców

• autor: RedakcjaMKS, 2012-04-15 22:25

To nie był udany weekend dla drużyn młodzieżowych naszego klubu. Tylko najstarszy zespół – juniorów starszych zdołał zdobyć punkt. Pozostałe zespołu musiały przełknąć gorycz porażki.

Liga Młodzików     Janina Libiąż – MKS Trzebinia-Siersza  4:2 (2:1)

Bramki: Sochacki, Chmielowski

MKS: Dziadzio - Woszczyna, Łubik, Głowacz, Rumian, Bugdalski, Wojtanowski, Chmielowski, Jarosz, Sochacki oraz Kubański, Ruczyński, Zając, Burdalski, Mliczek

Młodzicy rozpoczęli rundę rewanżowa od porażki z Janina Libiąż 2:4, chociaż w opinii trenera Jacka Pająka zaprezentowali sie dobrze, mecz 2 i 3 drużyny w tabeli stał na dobrym poziomie piłkarskim.

MLT   Dunajec Nowy Sącz - MKS Trzebinia-Siersza 9:1 (5:0)

Bramka: Cząstka

MKS: Doległo - Kuchta, Gałka, Matysek, Głuch - Cząstka, Wallentin J., Piegza, Kurek Sz.- Słowik, Bugajski oraz Burdalski, Kurek B., Filipek, Prokop, Bońkowski

Trampkarze Starsi doznali pogromu w Nowym Sączu z Dunajcem. - Po 2,5 godzinnej podroży przyjechaliśmy na stadion Dunajca Nowy Sącz, okazało sie jednak, ze nie ma boiska Dunajca. Zastaliśmy rozkopany teren, a ochroniarz skierował nas na boisku w Bagonicach, 5 km dalej. W końcu dotarliśmy na miejsce, była godz. 10.40, krotka odprawa, krotka rozgrzewka -7min bo sędziowie ponaglali szybciej. Przez 12 minut było 0:0 i później zaczął sie festiwal bramek dla gospodarzy. Zagraliśmy bardzo słabo, szczególnie w obronie. Nasz bramkarz, który był na lekach - grypa żołądkowa, popełnił dużo błędów, ale chwała mu za to ze był, nie chciał zostawić kolegów, nie opuścił drużyny. Honorowa bramkę zdobył Cząstka – relacjonuje trener Mieczysław Ślusarek. - Trener Dunajca twierdził, że wysłał faxem informacje o zmianie boiska, ale MZPN nie raczył zamieścić ego w komunikacie, chyba, że tego nie zrobił Dunajec ? Mimo wszystko nie fair z jednej i drugiej strony.

MLJM   Górnik Wieliczka - MKS Trzebinia – Siersza 2:0 (0:0)

MKS: Doległo - Kurzański, Filipek, Rejdych, Kowalik - Bobak, Piotrowski (76' Mirek), Małodobry, Grzebinoga, Piwowar - Piskorz.

W ubiegłej rundzie Górnik Wieliczka wygrał u nas gładko 5:1 i była to najlepsza drużyna w z jaką graliśmy jesienią. Dzisiejszy pojedynek był wyrównany mimo, ze to Górnik był faworytem. Obie drużyny grały, starały się grać piłką na grząskiej murawie przy lekko padającym deszczu. W pierwszej odsłonie praktycznie nie było okazji bramkowych poza jednym wyjściem sam na sam zawodnika z Górnika ale w tej sytuacji Doległo spisał się wyśmienicie (Doległo dzień wcześniej puścił 9 bramek z Dunajcem). Druga połowa dośrodkowanie Kurzańskiego z prawej strony i z 5 metrów piłka spada Piwowarowi na głowę i... trafia w bramkarza. Górnik zagroził po tej sytuacji dwukrotnie ale ponownie Doległo spisał się wyśmienicie. Po stałych fragmentach gry piłka minimalnie po strzale Bobaka, Rejdycha i Filipka minęła bramkę rywali. Górnik dążył do zwycięstwa i je osiągnął w 73 minucie, dołożył drugą w 75min po błędach w obronie.

Zagraliśmy najlepsze spotkanie w tej rundzie, zawodnicy zostawili dużo sił i serca na boisku, zasłużyliśmy co najmniej na punkt, szkoda ze Bartek zmarnował taka sytuacje przy 0-0. Konsekwentnie realizowaliśmy to co sobie założyliśmy przed spotkaniem, jednak w końcówce zeszło z nas powietrze. Jestem zadowolony z postawy drużyny w tym spotkaniu, teraz wraca czterech zawieszonych kartowiczów, myślę że sprawimy nie jedną niespodziankę jeszcze w tej rundzie - powiedział trener Kacper Ślusarek

JS I liga Wadowice    MKS Trzebinia-Siersza – Niwa Nowa Wieś 2-2 (0-2)
Bramki dla MKS: Dudek (79-karny), Urbański (84)

MKS: K. Pająk – Trzeciak, Okarmus, Urbański, Kurzymski, Piędel (54. Derewońko), Muras (84. Pstrucha), Gąsior, Głuch, Dudek, M. Ziarnik

Przespaliśmy pierwszą połowę, Niwa miała trzy okazję i dwie wykorzystała. Spodziewałem się trudnego meczu. Dobrze zagraliśmy dopiero po przerwie – mówił po meczu trener MKS-u Jacek Pająk.