Echa meczu w Osieku

• autor: RedakcjaMKS, 2012-03-20 00:10

Marcin Giermek nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu w zespole MKS-u Trzebinia-Siersza. 25-letni zawodnik zdobył dla swojej nowej drużyny bramkę, która przyniosła komplet punktów. W dodatku gol był efektowny - uderzona z okolic szesnastki piłka, odbiła się od wewnętrznej strony słupka i wpadła do siatki.

Niestety w kolejnym spotkaniu nie zagra Dariusz Czyszczoń. Pomocnik MKS-u w meczu ze Spójnią ujrzał czwarty kartonik i w najbliższą sobotę w Krakowie w starciu z Orłem Piaski Wielkie nie wystąpi. Na kartki uważać musi też trzech kolejnych zawodników, którzy mają na koncie po trzy żółtka.

Dobrą wiadomością jest to, że uraz jakiego nabawił się ostatnim spotkaniu Adrian Kukla, okazał się mniej groźny niż się to pierwotnie wydawało. Piłkarz opuścił plac gry w 60. minucie z kontuzją stopy.  - W niedzielę Adrian przeszedł zabiegi, a dziś brał udział w zajęciach na młoszowskim Orliku, choć jeszcze bez piłki. Być może do soboty się wykuruje  – mówił w poniedziałek wieczorem trener Mateusz Miś. Kolejną dobra informacją jest powrót do treningów Tomka Szczepanika. Zawodnik, który nabawił się urazu barku w jednym ze sparingów, w poniedziałek trenował z pełnym obciążeniem.

Oryginalną fryzurę zaprezentował w sobotę Paweł Szczepanik, czym wywołał poruszenie wśród swoich kolegów z zespołu . Piłkarz zagrał w warkoczykach (zdjęcie wyżej). Podobno nowe uczesanie było dziełem narzeczonej, która bardzo dobrze zna fryzjerski fach.