4 Miejsce w Małopolsce Trampkarzy Starszych !

• autor: RedakcjaMKS, 2012-03-11 12:02

Tylko Hutnik Kraków i MKS Trzebinia-Siersza awansowali do Finałów Mistrzostwa Małopolski z I-go miejsca, we wszystkich kategoriach wiekowych. Tak się złożyło, że rywalizowaliśmy ze sobą trzykrotnie w jun. st. przegrywając 1:6 w jun. mł. przegrywając 1:3, natomiast w trampkarzach starszych wygrywając 1:0.       Juniorzy Starsi zajęli 6 miejsce, juniorzy młodsi 5 miejsce a trampkarze starsi 4 miejsce bo bardzo zaciętej i emocjonującej grze w grupie i małym finale.

MKS rozpoczął od zwycięstwa z Orkanem Niedźwiedź 3:2, następnie niespodziewana porażka z Tuchovią Tuchów 0:2 po dwóch lobach, które obciążają konto Doległy. Chłopcy wygrali już przed meczem, widząc wcześniej graczy z Tuchowa z spotkaniu z Hutnikiem przegranym 0:3. Chcąc grać dalej musieliśmy wygrać z Hutnikiem i... wygraliśmy 1:0 po akcji duetu Cząstka - Wallentin. Na 25 sekund do końca było bardzo nerwowo, sędzia podyktował rzut wolny pośredni za wślizg, chodź zawodnik sam się wywrócił na piłce. Hutnicy 3 razy wznawiali grę a czas się zatrzymał a w rozgrywkach juniorów czy innych spotkaniach cały czas szedł, skończyło się jednak 1:0. Rzadko się zdarza aby sędziowie przyznali się do błędu, po turnieju sędziowie podeszli z gratulacjami "co złego to nie my" do trenera Mieczysława Ślusarka, tak powinno być częściej bo sędziowali dobrze, ale przytrafił im się błąd, który mógł MKS kosztować braku gry w małym finale.

O 3 miejsce MKS zmierzył się z Krakowską Wisłą, w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, był to zacięty pojedynek, przegrywający MKS, na 3 min do końca doprowadził do remisu po potężnym strzale Cząstki. W rzutach karnych MKS rozpoczął znakomicie, w 1 kolejce strzałów Wallentin oszukał bramkarza a Doległo obronił. W drugiej kolejce Cząstka przestrzelił ponad bramkę, zawodnik Wisły trafił. W trzeciej kolejce strzał Doległy obronił bramkarz, następnie zawodnik Wisły zdobył bramkę i w rzutach karnych Wisła wygrała 2:1.

W finale Tarnovia Tarnów łatwo uporała się z Tuchovią wygrywając 3:0.

Wyniki Gr. A:
Tuchovia Tuchów - Hutnik Kraków 0:3

Orkan Niedźwiedź - MKS Trzebinia-Siersza 2:3 ; Bramki: Cząstka, Słowik, Wallentin
MKS Trzebinia-Siersza - Tuchovia Tuchów 0:2

Mecz o 3 miejsce:
Wisła Kraków - MKS Trzebinia-Siersza 1:1, karne 2:1
Bramka: Cząstka
Karne: 0-1 Wallentin, 0-1 Izdebski (obroniony), 0-1 Cząstka (niecelny), 1-1 Chlebowski, 1-1 Doległo (obroniony), 2-1 Kozioł

Mecz o 1 miejsce:
Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów 3:0

Końcowa kolejność:

1. Tarnovia Tarnów

2. Tuchovia Tuchów

3. Wisła Kraków

4. MKS Trzebinia-Siersza

5. Sandecja Nowy Sącz

6. Hutnik Kraków

7. Orkan Niedźwiedź

8. Unia Oświęcim

MKS Trzebinia-Siersza: Daniel Doległo, Wojciech Kuchta, Jan Martyniak, Michał Cząstka, Jakub Piegza, Maciej Słowik, Jakub Wallentin, Arkadiusz Bugajski, Jakub Głuch, Patryk Gałka, Szymon Kurek, Kamil Burdalski. Trener: Mieczysław Ślusarek.

Myślę, że trudno będzie powtórzyć ten sukces MKS-u na który pracowali: Jacek Pająk - Juniorzy Starsi, Kacper Ślusarek - Juniorzy Młodsi i Mieczysław Ślusarek - Trampkarze Starsi. Dedykuję te wyniki niektórym malkontentom z otoczenia MKS Trzebinia-Siersza bo na zewnątrz nas chwalą i gratulują i to jest najlepsza zachęta do dalszej pracy oraz wsparcia rodziców i tajemniczego sponsora, który wspomaga trampkarzy starszych - powiedział trener Mieczysław Ślusarek

________________________________________________________________________________________________

Badanie Lekarskie - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !

Młodzicy i Trampkarze Starsi - 12.03.2012 (Poniedziałek) godz. 18.00 - SP 8

Juniorzy Młodsi i Starsi - 13.03.2012 (Wtorek) godz. 18.00 - po badaniach zebranie zarządu z juniorami