dzisiaj: 883, wczoraj: 803
ogółem: 4 016 685

MKS drugi po I części MCHLF

• autor: RedakcjaMKS, 2012-01-12 11:06

W 8 kolejce (06.01) w meczu na szczycie MKS zmierzył się z drugą Antalya i przegrał 2:4, pierwsza bramkę dla Antalya zdobył... Głowacz zawodnik juniorów starszych MKS-u, do przerwy Kebaby dołożyły jeszcze 2 bramki i było 3:0, na początku drugiej połowy Piskorz zdobył dwie bramki w przeciągu minuty, okazję bramkowe były ale nic nie wpadało, błąd Filipka kosztował nas stratę czwartej bramki, mimo okazji z obu stron wynik się nie zmienił, tym samym Antalya zamieniła się z MKS miejscem na podium . W 9 kolejce (08.01) po sennym meczu MKS wygrał 5:1 z SCHLF.

8 Kolejka:

Antalya Junior – MKS Trzebinia-Siersza 4-2

Bramki: Piskorz x2

9 Kolejka:

SChLF – MKS Trzebinia-Siersza 1-5

Bramki: Piskorz x3, Niewczas, Piwowar

Wielu obserwatorów uznało nasz mecz z Kebabami na wysokim poziomie, uważam jednak, że żaden zawodników z pierwszej czwórki nie zagrał na swoim poziomie (po chorobie Wallentin i Piskorz), a nasza druga czwórka praktycznie nie istniała. Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, postaramy się nie popełnić błędów ze święta Trzech Króli - powiedział trener juniorów młodszych Kacper Ślusarek