Pająk za Moskala

• autor: RedakcjaMKS, 2011-11-16 22:53

Jacek Pająk zastąpił Roberta Moskala w roli trenera pierwszego zespołu. Jest to rozwiązanie tymczasowe do czasu kiedy działacze znajdą nowego szkoleniowca.

Działacze już od czwartku prowadzić będą rozmowy z potencjalnymi kandydatami na stanowisko szkoleniowca. Do klubu wpłynęły już dwie propozycje, ale nazwisk działacze nie chcą ujawniać.

Trener Pająk, który w klubie pełni funkcję wiceprezesa i trenera drużyn młodzieżowych, już raz w tym sezonie wystąpił w roli szkoleniowca-ratownika spisując się znakomicie. W 10. kolejce trzebinianie, z Jackiem Pająkiem na ławce zwyciężyli w Kleczy Dolnej miejscową Iskrę 1:0 i przełamali serię ośmiu spotkań bez zwycięstwa.

Nowy szkoleniowiec poprowadził w środę trening I drużyny MKS-u, który odbył się na młoszowskim Orliku. Do dyspozycji miał 20-zawodników - Nikt nie narzeka na kontuzję co jest pocieszające. Jedynie Ołownia ma drobne problemy zdrowotne, ale jak sam twierdzi do soboty będzie wszystko w porządku. Dziś brakło Pawła Szczepanika i Bartka Machowskiego, ale ich nieobecności są usprawiedliwione. Będę musiał spędzić trochę czasu aby ustawić zespół i przygotować taktykę na sobotni mecz z Lotnikiem Kryspinów – mówi trener Pająk.

Jutro zespół znów spotyka się na Orliku, a w piątek ma dzień wolny.

Wiecej na ten temat na portalu Przełom - kliknij tutaj