Sportowy weekend

• autor: RedakcjaMKS, 2011-10-14 12:57

Najbliższy weekend czwartoligowcy z Trzebini pauzują. Kibice MKS-u muszą poczekać tydzień na kolejny mecz swoich ulubieńców. Seniorzy kolejne spotkanie rozegrają w sobotę 22 października o godz. 15.00 na stadionie przy Kościuszki ze Spójnią Osiek-Zimnodół.

Wolnego nie mają za to drużyny młodzieżowe. Juniorzy starsi MKS-u jadą do Makowa Podhalańskiego gdzie zagrają w meczu na szczycie z miejscowym Halniakiem. Podopieczni Jacka Pająka zajmują pozycję lidera z przewagą trzech punktów właśnie nad zespołem z Makowa. To spotkanie można śmiało nazwać hitem rundy jesiennej. Jako, że seniorzy pauzują do Makowa mogą pojechać młodzieżowcy z kadry Roberta Moskala, co będzie niewątpliwie dużym wzmocnieniem dla trzebinian. Ten mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 10.00.

Ciężka przeprawa czeka juniorów młodszych, którzy grają w małopolskiej lidze. Zawodnicy Kacpra Ślusarka jadą do lidera – Krakowskiej Wisły. Po dziewięciu kolejkach nasz zespół ma na koncie sześć punktów a krakowianie 23. Piłka jest jednak grą nieprzewidywalną i niespodzianki się często zdarzają. Trzymamy kciuki za juniorów młodszych. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 13.30.

Do Krakowa jadą także trampkarze starsi UKS-u, którzy zagrają z Garbarnią. „Brązowi” mają w tabeli przewagę tylko trzech oczek nad trzebinianami, jednak to UKS w ostatnich spotkaniach spisuje się znacznie lepiej. Podopieczni Mieczysława Ślusarka nie przegrali od trzech spotkań, a w ostatnim meczu wywalczyli punkt z renomowanym Hutnikiem Nowa Huta. Garbarnia trzy ostatnie spotkania zakończyła porażkami więc korzystny rozstrzygnięcie dla naszego zespołu jest bardzo możliwe. Jest to ostatnia kolejka Małopolskiejj Ligi Trampkarzy Mecz rozegrany zostanie w niedziele o 13.00.

Ostatni nasz reprezentant i jednocześnie najmłodszy jako jedyny zagra w Trzebini. UKS podejmować będzie lidera – Unię Oświęcim. Trzebinianie mają na koncie 18. punktów i zajmują 5. lokatę ze stratą sześciu oczek do drużyny z Oświęcimia. Zapraszamy na nasz stadion w sobotę o godz. 11.00.