dzisiaj: 307, wczoraj: 1277
ogółem: 4 024 568

Weekend młodzieżowców

• autor: RedakcjaMKS, 2011-10-10 22:51

Przyzwoicie spisały się drużyny młodzieżowe w ostatni weekend. Sporą niespodziankę sprawili trampkarze starsi, którzy w sobotę podzielili się punktami z faworyzowanym Hutnikiem Kraków. Juniorzy młodsi ulegli w Tarnowie miejscowej Tarnovii, choć w pewnym momencie prowadzili 2:0. Ich starsi koledzy rozprawili się gładko z Orłem Balin 4:1, a na koniec drużyna młodzików UKS Trzebinia przywiozła komplet punktów z Wadowic.

Małopolska liga trampkarzy
UKS Trzebinia – Hutnik Kraków 1-1

Hutnik przyjechał do Trzebini pewny swego bowiem przed tygodniem gładko 3:0 rozprawił się z krakowską Wisłą. Zespół z nowej Huty to mocna ekipa, jeden z faworytów rozgrywek, dlatego remis można uznać za niespodziankę. Zawodnicy UKS-u nie przestraszyli się przyjezdnych i podjęli walkę. Bramkę dla trzebinian zdobył po indywidualnej akcji Bugajski – komentował mecz trener Mieczysław Ślusarek.

Małopolska liga juniorów młodszych
Tarnovia Tarnów – MKS Trzebinia-Siersza 6-3 (3:3)

Bramki: Piotrowski, Kowalik, Piskorz

Cz.Kartki: Grzebinoga (25min), Małodobry (48min)

Juniorzy młodsi spotkanie w Tarnowie zaczęli znakomicie. Po kilku minutach podopieczni Kacpra Ślusarka prowadzili 2:0 po bramkach Piotrowskiego i Kowalika. Niestety później mecz popsuł arbiter główny, który nie żałował zawodnikom z Trzebini kartek (w całym spotkaniu pokazał im 2 czerwone i 6 żółtych kartoników). Goście zdołali wyrównać kiedy MKS grał w dziesiątkę, ale później po bramce Piskorza zrobiło się 3:2 dla gości. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 3:2 dla MKS-u katastrofalny błąd popełnił Mirek puszczając piłkę między nogami. Na początku drugiej połowy w 10tkę MKS chciał wygrać, nadzialiśmy się na kontrę, która przerwa Małodobry i otrzymał drugiej zółtko a w konsekwencji czerwoną kartkę (Tarnovia 3 razy w podobny sposób przerywała nasze kontrataki, ale arbiter już do kieszonki nie sięgał), skończyło się 6:3, a MKS nie miał prawa tego przegrać..

I liga juniorów starszych - Wadowice
Orzeł Balin – MKS Trzebinia-Siersza 1-4 (0-1
0-1 Jakub Pająk (41), 1-1 Michał Łyszczarz (48), 1-2 Jakub Pająk (55), 1-3 Kacper Głowacz (66), 1-4 Michał Gąsior (84)

Trzebinia: K. Pająk – Kurzymski (85. Bobak), Urbański, Okarmus, Piędel, Ziarnik (80. K. Kowalik), Muras, Gąsior, Głowacz (85. Pstrucha), Głuch (55. Dudek), J. Pająk

W niedzielę liderujący w wadowickiej I lidze MKS bez problemów rozprawił się z Orłem Balin. Gospodarze przed meczem byli mocno motywowani przez klubowych działaczy i do 48. minuty wytrzymywali napór gości. Później podopieczni trenera Jacka Pająka  podkręcili tempo i zmusili do kapitulacji golkipera z Balina trzy razy.

Pełna relacja z meczu – kliknij tutaj

Okręgowa Liga Młodzików – Wadowice

Skawa Wadowice – UKS Trzebinia 1:2

Najmłodszy nasz zespół pojechał do Wadowic po punkty i nie zawiódł. Po bramkach Sochackiego i Ruczyńskiego trzebinianie prowadzili 2:0. Gospodarze honorową bramkę zdobyli z rzutu karnego w ostatniej minucie meczu.