Piłkarski weekend

• autor: RedakcjaMKS, 2011-09-30 10:03

Dużo sportowych emocji czeka kibiców MKS-u w nadchodzącym weekendzie. Na obiekcie przy ul. Kościuszki odbędą się aż trzy spotkania, a każde z nich zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

W sobotę o godzinie 15.30 seniorzy w zagrają z Orłem Piaski Wielkie w ramach 11. kolejki czwartej ligi. Obie drużyny mają identyczny dorobek punktowy więc można się spodziewać zaciętego spotkania. Na ławce trenerskiej po kilku latach przerwy zasiądzie ponownie Robert Moskal.

Po emocjach czwartoligowych na boisko wybiegną drużyny młodzieżowe. Na trzebińskim stadionie najpierw będzie można zobaczyć starcie Juniorów Starszych MKS-u w szlagierze  I ligi wadowickiej (niedziela godzina 11.00). Zespół prowadzony przez Jacka Pająka zajmuje aktualnie pozycję lidera, a w niedzielę zmierzy się z drugą w tabeli Zatorzanką Zator. Choć do końca rundy zostało jeszcze 5. kolejek to można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że zespół, który zgarnie jutro komplet punktów obejmie przodownictwo w tabeli przed wiosną.

Zaraz po meczu juniorów starszych na boisko wybiegną ich młodsi koledzy. Podopieczni Kacpra Ślusarka podejmują bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie – Spójnie Osiek Zimnodół. Ten mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15.00.

Kto będzie miał mało emocji piłkarskich może się wybrać na trzebiński stadion jeszcze w poniedziałek. O godzinie 15.00 UKS Trzebinia w derbach powiatu zagra z Akademią Piłkarską Chrzanów.

Jako jedyni na wyjeździe zagrają trampkarze starsi UKS-u Trzebinia, którzy wyjeżdżają do Krakowa by walczyć o punkty z Jadwigą (sobota godz. 11.00). Po ostatniej wygranej 14:0 z Jordanem Jordanów. Zawodnicy UKS chcą zgarnąć kolejny komplet punktów.

Zapraszamy do odwiedzania obiektu przy ul. Kościuszki w najbliższych dniach.

Zapraszamy do galerii zdjęć z czwartkowych treningów trzebińskich zespołów:

Seniorzy – kliknij tutaj

Młodzieżowcy – kliknij tutaj