Z Orłem raczej bez Kalinowskiego

• autor: RedakcjaMKS, 2011-08-31 22:41

Prawdopodobnie w sobotnim meczu z Orłem Balin nie zagra Marcin Kalinowski. Młody obrońca MKS-u skręcił staw skowy w spotkaniu z Przeciszovią i do tej pory nie wyleczył urazu. Na środowym treningu ćwiczył indywidualnie. Dla Kalinowskiego będzie to drugi mecz pauzy, w ostatnią niedzielę nie zagrał także w Nowej Hucie. Pocieszające jest to, że do dyspozycji wrócił drugi nieobecny w meczu z Hutnikiem – Klemens Drobniak. Na lekkie problemy zdrowotne narzekają również Dominik Rolka i Jakub Pajak, ten pierwszy trenował dziś samodzielnie, drugi został zwolniony z zajęć. Jednak obydwaj na sobotę powinni być do dyspozycji trenera Kasprzyka.

W środę (foto wyżej) I zespół MKS-u odbył zajęcia na płycie głównej – Mamy dziś gry taktyczne doskonalące grę obronną – mówił podczas treningu Marcin Kasprzyk. Formacje muszą się zgrywać te ćwiczenia temu służą. Pracujemy nad wariantami rozegrania piłki w ataku. Później będzie gra szkolna w niepełnym wymiarze.

Zapraszamy do galerii zdjęć z środowego treningu – kliknij tutaj

Pewne jest też, że w zespole naszego najbliższego rywala nie zagra najnowszy nabytek – Marcin Bojarski, który musi odpokutować za cztery żółte kartki. Trener Piotr Pierścionek, nie jest zadowolony z postawy Orła w ostatnim spotkaniu z Zieleniczanką Zielonki (0:0) i nie wyklucza zmian w wyjściowej jedenastce swojego zespołu.