W środę spotkał się zarząd

• autor: RedakcjaMKS, 2011-08-05 00:35

Tak jak co tydzień, w środowy poranek w klubie doszło do spotkania zarządu. Czwartoligowy sezon tuż tuż więc tematów do rozmów nie brakowało. Członkowie zarządu dyskutowali blisko trzy godziny. Zajmowano się sprawami personalnymi, ustalono liczbę kadrowiczów pierwszego zespołu. W rundzie jesiennej kadra liczyć będzie 23. zawodników. Nowymi zawodnikami będą Ciepichał, Przykorzyński, Muras, Kowalik i Sieczko oraz dwóch młodych bramkarzy Trzeciak i Pająk. Ustalono także regulamin premiowania. W najbliższym czasie zostanie on przedstawiony radzie drużyny. Mówiono o aktualnej sytuacji finansowej klubu i rozmowach z potencjalnymi firmami, które mogą wspomóc klub i wstąpić do „Klubu Stu”. Działacze podzielili się obowiązkami w związku z organizacja spotkań w nadchodzącym sezonie. Ustalono także ceny biletów. Wejściówki będą kosztować tyle samo co w minionych rozgrywkach czyli 3zł. Pojawią się także karnety. Omówiono także kilka pomysłów marketingowych, które mają uatrakcyjnić spotkania ligowe. Więcej na ten temat wkrótce.