ogółem: 4 022 925

Wygrana z trzecioligowcem

• autor: RedakcjaMKS, 2011-07-23 14:57

Sparing    Polonia Łaziska - MKS Trzebinia-Siersza 0:1 (0:1)

W drugim spotkaniu sparingowym MKS pokonał Polonię Łaziska 1:0. Jedyną bramkę dla MKS-u zdobył z rzutu karnego w 39. minucie Artur Czech (na zdjęciu) po faulu Gersoka na Tomaszu Szczepaniku.

MKS wystąpił w składzie:

I połowa: Wilk – Jędrzejczyk,  Ołownia, Kalinowski, Przykorzyński, T. Szczepanik, Czyszczoń, Lickiewicz, Czech, Kowalik, Ciepichał.

II połowa: Dobranowski - Rokita (Kurzymski), Sieczko, Skwarczyński, P. Szczepanik, Ołownia, Pająk, Muras, Wojdyła, Rogalski, Drobniak.

MKS pojawił się w Łaziskach w 22-osobowym składzie. W kadrze z różnych przyczyn brakło jedynie Cieszyńskiego i Rolki. Jak relacjonuje szkoleniowiec MKS-u Marcin Kasprzyk obydwa zespoły potraktowały ten mecz bardzo poważnie  - meczy był twardy, Polonia grała agresywnie i walecznie, ale my nie pozostaliśmy im dłużni – opowiada szkoleniowiec. W pierwszej połowie były momenty w których jeden i drugi zespół prowadził grę. W drugiej połowie Poloinia była częściej przy piłce i miała optyczną przewagę – mówi trener Kasprzyk.