MKS Trzebinia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1, wczoraj: 895
ogółem: 2 481 800

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Kończąc w "10-tkę" przywozimy punkt z Myślenic !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-13 23:39

IV Liga Małopolska (Zachód) - 11 Kolejka - 13.10.18 (Sobota) - Godz. 11.00

 

 

Dalin Myślenice - MKS Trzebinia 1:1 (0:0)

Bramki: 81' Stelmach - 47' Kalinowski

Sędziował: ? (?)

Żółte kartki: Kałat, Pilch, Jagła - Skrzypek, Kalinowski, Kowalik, Kurek x2

Czerwone kartki: 45' Górka (akcja ratunkowa), 90+5' Kurek (konsekwencja dwóch żółtych kartek)

Widzów: 55

Dalin: Szuba - Senderski, Jagła, Kawula, Żółkoś (69' Grzybek), Górecki O. (69' Stelmach), Wojtan (80' Biel), Pilch, Kałat, Górecki J., Górecki M. (88' Rak)

MKS: Wróbel - Martyniak, Kalinowski, Górka, Jarosz, Szczurek (90' Jędrzejczyk), Skrzypek, Kowalik, Marszałek, Kurek (81' Zybiński), Sochacki

 



Przełom -> https://przelom.pl/23969-w-dziesiatke-urwali-punkt-wiceliderowi-ale-czuja-niedosyt.html

 

Zdjęcie -> Michał Koryczan


Aktualności

JS: Orzeł nie gościnny w Ryczowie

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-14 20:13

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych - 9 Kolejka - 14.10.18 (Niedziela) - Godz. 11.00

 

 

Orzeł Ryczów - MKS Trzebinia 4:1 (2:0)

Bramki: 2' ?, 17' ?, 55' ?, 76' ? - 86' Kurek

Sędziowali: ? (Wadowice)

Żółta kartka: Gołdyn

MKS: Cwynar (66' Wentrys) - Duda, Bugdalski, Gołdyn, Stawarz (65' Basta), Stachowski, Ruczyński, Urbański, Knapik (75' Kołodziejski), Kurek, Siejka


T: Bramki padały dopiero po przerwie

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-14 13:50

I Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy - 7 Kolejka - 14.10.18 (Niedziela) - Godz. 11.00

 

 

AP MKS Trzebinia II - Borowik Bachowice 8:0 (1:0)

Bramki: 7' Dubiel, 39', 41', 49', 52', 58', 62' Garlacz, 65' Lubiński

Sędziował: Gładys Michał (Chrzanów)

MKS: Urbański - Celi, Martyniak, Bieniek, Dziadzio, Nietrzebka, Kozioł, Duleba, Cząstka, Dubiel, Kozłowski oraz Kurmanowski, Gruca, Lubiński, Garlacz


T: Przegrywamy na Dunajcu w samej końcówce

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-13 23:52

II Liga Małopolska Trampkarzy - 11 Kolejka - 14.10.18 (Sobota) - Godz. 14.00

 

 

Dunajec Nowy Sącz - AP MKS Trzebinia 2:0 (0:0)

Bramki: 67' ?, 68' (k) ?

Sędziowali: ? (Nowy Sącz)

MKS: Pałka - Strycharski, Głuch, Pucia, Hano, Wojas, Krzywda, Małocha, Kalinowski, Wójcik, Bohonos oraz Kozłowski, Bieniek, Garlacz, Lubiński, Gruca


M: Libiąż lepszy o bramkę

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-13 23:48

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 7 Kolejka - 14.10.18 (Sobota) - Godz. 14.00

 

 

AP MKS Trzebinia - Górnik Libiąż II  2:3 (1:2)

Bramki: Szymula, Skowronek - ?, ?, ?

Sędziowali: ? (Chrzanów)

AP MKS: Siata - Miśkowiec, Siewierski, Wacławek, Kukla, Burdalski, Szczepaniak, Szymula, Skowronek oraz Wojciechowski, Trzeciak, Eibach, Moskała, Luranc, Jabłoński


O: Słaby i bardzo dobry mecz Orlików

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-13 23:32

Liga Orlików PPN Chrzanów - 6 Kolejka - 06.10.18 (Sobota) - Godz. 9.00, 10.30

 

 

AP MKS Trzebinia - Górnik Libiąż II  5:6 (3:1)

 

AP MKS Trzebinia - Ciężkowianka Jaworzno  5:5 (1:4)

 

MKS: Urbański, Knap - Jaroń, Eibach, Dudek, Węclewicz, Kowalik I., Kowalik A., Zemła, Nartowski, Klimkiewicz, Frankiewicz, Szczepaniak


Znamy rywali w eliminacjach MMP U-20 w Futsalu !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-10 10:22

Poniżej lista klubów zgłoszonych do eliminacji w poszczególnych kategoriach wiekowych:

MMP U-20 chłopców: BSF Bochnia (gospodarz)  Rekord Bielsko-Biała (obrońca tytułu)

Red Dragons Pniewy, Fablok Chrzanów, GKS Futsal Tychy, KS Futsal Piła, FC Remedium Pyskowice, Junior Hurtap Łęczyca, MKS Trzebinia, Berland Komprachcice Futsal Team, AZS UŚ Katowice,  FC Flisak Toruń, EL Pistolero Futsal, Elmar Jędrzejów, Futsal Team Przeworsk, AZS UW Warszawa, UEK Kraków, KS Słupia Charnowo, TAF Toruń, FC Kartuzy, KS Polkowice, Gwiazda Ruda Śląska, GKS Ekom Ivex Remedies Nowiny, Unisław Team, Konie Mechaniczne Zgierz, Red Dewils Chojnice, KS Gniezno, UMCS Lublin, Gredar Futsal Brzeg, GLKS Kamiennik.

 

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN przedstawia grupy eliminacyjne do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu kategorii U-20. Grupy te są stworzone według klucza regionu z którego są dane drużyny.

Grupa 6: AZS UŚ Katowice, GKS Futsal Tychy, Gwiazda Ruda Śląska, MKS Trzebinia.

Wszystkie grupy -> http://www.futsalmmp.pl/index.php?8,2,801

 
Drużyna, która dwa lata temu zdobyła Wicemistrzostwo Polski U-18 powalczy tym razem o awans do finałów U-20, które rozegrane zostaną w Bochni (podobnie jak dwa lata temu).
 
Jeden turniej eliminacyjny - 11 listopada prawdopodobnie w Tychach wyłoni dwie drużyny, które dostaną się do finałów.
 
Podopieczni Kacpra Ślusarka trenują na Hali przy ul. Gwarków. Drużyna rozegra również sparing z Fablokiem Chrzanów, który trafił do innej grupy eliminacyjnej. 

JS: Derby dla MKS-u !!!

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-07 19:31

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych - 8 Kolejka - 07.10.18 (Niedziela) - Godz. 13.00

 

 

MKS Trzebinia - Fablok Chrzanów 2:1 (1:0)

Bramki: 39' Knapik, 82' Nowak - 60' ?

Sędziowali: ? (Wadowice)

Żółta kartka: Perek

MKS: Cwynar (82' Kołodziejski) - Bugdalski, Gołdyn, Błaszczyk, Duda (75' Stawarz), Stachowski, Ruczyński, Blaszke (89' Basta), Knapik (65' Perek), Kurek, Siejka (76' Nowak)


T: Formacja do poprawki

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-07 16:05

II Liga Małopolska Trampkarzy - 10 Kolejka - 07.10.18 (Sobota) - Godz. 11.00

 

 

AP MKS Trzebinia - Orzeł Myślenice 4:3 (3:1)

Bramki: 3' Bohonos, 13' Garlacz, 15' Krzywda, 55' Lubiński - 23' Gromala, 50' Braś, 65' Pitak

Sędziowali: Feliksik Dariusz, Kowal Andrzej, Ryba Tomasz (Chrzanów)

MKS: Pałka - Strycharski, Pucia, Bieniek, Krzywda, Małocha, Wojas, Kalinowski, Garlacz, Bohonos, Wójcik oraz Urbański, Głuch, Hano, Lubiński, Duleba, Cząstka, Nietrzebka


Zwycięstwo nad Beskidem 2:0 !

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-06 23:56

IV Liga Małopolska (Zachód) - 10 Kolejka - 06.10.18 (Sobota) - Godz. 15.30

 

 

MKS Trzebinia - Beskid Andrychów 2:0 (0:0)

Bramki: 85' Marszałek, 89' Sochacki

Sędziował: ? (?)

Żółte kartki: -

Widzów: 211

MKS: Wróbel - Martyniak, Sawczuk, Kalinowski, Jarosz (89' Celiński), Szczurek, Zybiński (74' Jędrzejczyk), Kowalik, Marszałek, Sochacki, Cząstka (59' Kurek)

Beskid: Syty - Kubik, Kapera, Lozniak (46' Wandzel), Tylek (79' Marczak), Młynarczyk, Kasiński, Stuglik, Motyka, Moskała, Kantyka

 



Przełom -> https://przelom.pl/23909-zabojcza-koncowka-trzebini-dala-wygrana-z-beskidem-wideo-zdjecia.html

 

Zdjęcie -> Michał Koryczan


T: 5 mecz i 5 zwycięstwo w lidze wadowickiej

  • autor: RedakcjaMKS, 2018-10-06 23:14

I Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy - 6 Kolejka - 06.10.18 (Poniedziałek) - Godz. 11.00

 

 

Soła Oświęcim - AP MKS Trzebinia II 1:2 (0:1)

Bramki: 38' Kotara - 19', 58' Dubiel

Sędziował: ? (Kęty)

MKS: Kozłowski - Martyniak, Głuch (36' Strycharski), Hano (36' Pucia), Dziadzio (36' Celi), Gruca, Kozioł (36' Krzywda), Duleba (36' Małocha), Cząstka (36' Kalinowski), Lubiński (36' Wójcik), Dubiel


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

MKS TrzebiniaClepardia Kraków
MKS Trzebinia   Clepardia Kraków
2018-10-20, 15:00:00

ul. Kościuszki 33, Trzebinia

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

10-2018

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów: 8.30 AP MKS Trzebinia - Polonia Luszowice, 9.15 AP MKS Trzebinia - Triumf Alwernia I

I Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 11.00 Strzelec Budzów - AP MKS Trzebinia

I Liga Małopolska Zachodnia Trampkarzy: 13.00 Ciężkowianka Jaworzno - AP MKS Trzebinia

IV Liga Małopolska (Zachód): 15.00 MKS Trzebinia - Clepardia Kraków

21

10-2018

niedziela

II Liga Małopolska Trampkarzy: 10.00 AP MKS Trzebinia - Hutnik Kraków

I Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Starszych: 13.00 MKS Trzebinia - Unia Oświęcim

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Dalin MyśleniceMKS Trzebinia
Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-13, 11:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
MKS Trzebinia - Clepardia Kraków
KS Olkusz - Beskid Andrychów
Dalin Myślenice - Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie - Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów - Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki - Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice - Orzeł Ryczów

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Jutrzenka Giebułtów 0:0 KS Olkusz
Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
Słomniczanka Słomniki 2:5 Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka 2:1 Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów 1:0 Clepardia Kraków
Unia Oświęcim 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie 2:2 LKS Jawiszowice

Wyszukiwarka