MKS Trzebinia-Siersza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Najnowsza galeria

MKS-Granat
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 672
ogółem: 2 065 361

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Wydarzenia

Cosmos podbity przy Kościuszki !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-22 20:51

III Liga Gr. IV - 25 Kolejka - 22.04.17 (Sobota) - Godz. 17.00

 

MKS Trzebinia-Siersza - Cosmos Nowotaniec 2:1 (1:1)

Bramki: 22', 52' Mizia - 25' Lisowski

Sędziowała: Rosiek Angelika (Brzesko)

Żółte kartki: Kalinowski - Maślejak

Widzów: 250

MKS: Szymala - Sanok (88' Repa), Ochman, Sawczuk, Jagła, Mizia (80' Sochacki), Kalinowski, Gawęcki, Stokłosa (46' Kowalik), Majcherczyk, Stanek

Cosmos: Krawczyk - Krzysztoń, Laskowski, Łeń, Maślejak, Misiak Marcin, Misiak Michał, Pluskowik, Rak, Sobota (43' Natkaniec), Zarzyka

 

- Musieliśmy zrobić ten krok, czyli wygrać z rywalem z dołu tabeli i najważniejsze, że to zrobiliśmy. W poczynaniach zawodników widać nerwowość wynikającą z gry pod presją. - Maciej Antkiewicz (trener MKS) 

- To był dla nas trzeci wyjazdowy mecz i zakończony kolejną porażką. Na pewno z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na przegraną. Oba zespoły prezentują podobny poziom. Na początku grały też podobnie, czyli długą piłką - Grzegorz Żyła (trener Cosmosu)

 

NaszeMiasto.pl -> http://chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/iii-liga-mizia-poprowadzil-trzebinie-do-boju-przeciwko,4093467,artgal,t,id,tm.html


Aktualności

Kowal strzela dla Małopolski !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-26 15:04

 

UEFA Regions' Cup - 25.04.17 (Wtorek) - Stadion Polan Żabno - Godz. 17.00

 

Małopolski ZPN - Lubelski ZPN 1:1 (0:0)

Bramki: 53' Kowalik - 76' Andrzejuk

Sędziowała: Mroczek Tomasz, Węgrzyn Jacek, Krzak Sebastian (Mielec)

Żółte kartki: Biały - Błaziak

Małopolski ZPN: Banek - Kuliszewski, Więcek, Bienias, Silczuk, Zawrzykraj (65' Białek), Hebda (89' Basisty), Majcherczyk, Czubin (46' Kowalik), Biały, Stanek (60' Kurek)

Lubelski ZPN: Stężała - Piasek (46' Mulawa), Konaszewski, Błaziak, Duduś, Bogusz (76' Mazurek), Karólak (46' Andrzejuk), Niewęgłowski (56' Skubisz), Aftyka (60' Dorosz), Chodziutko, Więcaszek (46' Syryjczyk)

 

25 kwietnia, na stadionie Polanu w Żabnie, Małopolanie podejmowali reprezentację Lubelszczyzny. Mecz zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym 1:1.

 

Uzyskany rezultat trudno uznać za satysfakcjonujący. Spotkanie rewanżowe, zaplanowane na środę, 10 maja o godz. 17.00 na stadionie w Biłgoraju, ostatecznie rozstrzygnie, która z drużyn awansuje do II rundy eliminacji, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu: Podkarpacki ZPN - Świętokrzyski ZPN. 


UEFA Regions' Cup: Grają nasi !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-25 09:59

Rozpoczyna się kolejna, już 11. edycja UEFA Regions' Cup. Reprezentacja Małopolski w pierwszej rundzie zagra dwumecz  z Lubelskim ZPN.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie we wtorek, 25 kwietnia 2017 r., o godz. 17 na stadionie Polanu w Żabnie.

Trenerzy Krzysztof Szopa i Piotr Giza powołali 18 piłkarzy z siedmiu klubów trzeciej i czwartej ligi.

 

1.  Marcin Kurek (Limanovia)

2.  Sławomir Basisty (Lubań Maniowy)   

3.  Michał Czubin (NKP Podhale Nowy Targ)  

4.  Daniel Mikołajczyk (NKP Podhale Nowy Targ)  

5.  Grzegorz Silczuk (NKP Podhale Nowy Targ)   

6.  Wojciech Jamróz (Soła Oświęcim)  

7.  Marcin Kalinowski (MKS Trzebinia-Siersza)  

8.  Michał Kowalik (MKS Trzebinia-Siersza)  

9.  Mateusz Majcherczyk (MKS Trzebinia-Siersza)

10.  Jakub Ochman (MKS Trzebinia-Siersza)

11.  Mateusz Stanek (MKS Trzebinia-Siersza)

12.  Bartłomiej Banek (ZKS Unia Tarnów) 

13.  Artur Biały (ZKS Unia Tarnów) 

14.  Artur Hebda (ZKS Unia Tarnów) 

15.  Marcin Więcek (ZKS Unia Tarnów) 

16.  Sebastian Zawrzykraj (ZKS Unia Tarnów) 

17.  Krystian Majerczyk (Watra Białka Tatrzańska) 

18.  Konrad Kuliszewski (Wiślanie Jaśkowice)

 

Zbiórka zawodników w dniu meczu o godzinie 13:00 w ośrodku Siemacha Sport, który znajduje się w Odporyszowie przy ul. Lipowej 10.

* Kadra Lubelskiego ZPN Tutaj

***
W drugim półfinale Podkarpacki ZPN zagra ze Świętokrzyskim ZPN. Finały makroregionalne zaplanowano na 24 maja (ewent. 31 maja) i 7 czerwca. Gospodarzem pierwszego finału będzie zwycięzca dwumeczu Małopolska - Lubelskie.
Krajowy finał z udziałem triumfatorów czterech makroregionów odbędzie się 26-30 czerwca 2017 r.


Zaczarowana bramka Wolanki

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-24 21:46

1 Liga PPN Chrzanów - 12 Kolejka - 25.04.17 (Poniedziałek) - Godz. 17.00

 

AP MKS Trzebinia-Siersza - Wolanka Wola Filipowska 1:2 (0:2)

Bramka: 34' Hoffman

Sędziował: Borkowski Fabian (Chrzanów)

AP MKS: Urbański - Kurmanowski, Dziadzio, Łuszczaniec, Stefańczyk, Martyniak, Hoffman, Smalarz, Gruca oraz Dębski, Celadyn, Krupski, Ziach, Synal


Futbol w Gminie Trzebinia !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-24 09:22

PPN Chrzanów - Klasa A - 18 Kolejka

Sobota (22.04.17)

14.30 Korona Lgota - Orzeł Balin 2:2 (1:1)

Bramki: 10' Dziedzic, 80' Nowak

Lgota: Stryczek A. - Banyś, Chochół, Goliński, Kalemba, Kwaśniewski, Nowak, Pałka, Zając, Dziedzic, Babecki

15.00 MZKS Alwernia - Promyk Bolęcin 5:2 (2:1)

Bramki: 11' Wichrowski, 64' Kocot

Bolęcin: Turek - Doległo, Kocot, Kurdziel, Miękina, Piegza, Pikusa, Prociuk, Sieprawski (80' Wadowski S.), Wadowski T., Wichrowski (55' Sclaunich)

16.30 Wisła Jankowice - Błyskawica Myślachowice 2:2 (1:0)

Bramki: 64' Głowacz, 87' Łukasik

Myślachowice: Wnuk - Piotrowski, Kaczmarczyk, Binek R., Wilk, Cybulski, Zybiński, Łukasik, Kocyk, Głowacz (65' Binek M.), Bała (60' Dąbek)

 

Tabela A Klasa -> http://ppnchrzanow.pl/aklasa.html

 

PPN Chrzanów - Klasa B - 20 Kolejka

Sobota (22.04.17)

13.00 UKS Dulowa - Lew Olszyny 2:0 (2:0)

Bramki: 10' (s) Zając, 35' Wideł

Dulowa: Wilk - Kowalik, Rejdych (46' Bobak), Niewczas, Burdalski, Wideł, Prokop (46' Kurdziel), Wallentin (46' Malczyk), Kurzański, Cząstka, Raźniak

15.30 Victoria II Jaworzno - Górnik Siersza 2:1 (1:1)

Bramka: 44' Kaczmarczyk

Siersza: Buziewicz - Gnyp, Oczkowski, Jędrzejczyk (48' Matan M.), Jeleń, Kaczmarczyk (65' Matan Ł.), Krakowiak, Mendela, Motyka, Niedziałkowski, Pawletta 

Ruch Młoszowa - Pauza

 

Tabela B Klasa -> http://ppnchrzanow.pl/bklasa.html


Młodzicy grają Fair Play !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-23 17:07

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików - 14 Kolejka - 23.04.17 (Niedziela) - Godz. 15.00

 

AP MKS Trzebinia-Siersza - KS Chełmek 4:0 (1:0)

Bramki: 21' (s) Bialik, 40' (s) Buda, 42' Wojas, 57' Duleba

Sędziował: Jamrozik Paweł (Chrzanów)

AP MKS: Kozłowski, Noworyta - Bieniek, Hano, Wojas, Krzywda, Małocha, Cząstka, Kalinowski oraz Wójcik, Duleba, Popiela, Nietrzebka

Chełmek: Gut - Babiuch, Bialik, Buda, Czarnocki, Krawiec, Piątek, Smółka

 

Zespół z Chełmka przyjechał w składzie 8-osobowym, zawodnicy AP MKS do spotkania mimo możliwości gry w przewadze jednego zawodnika, rozegrali mecz w takim samym składzie ilościowym zgodnie z zasadami Fair Play ! Brawo Młodzicy !

 


Zwycięstwo 2:1 nad Ryczowem !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-23 13:47

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych - 14 Kolejka - 23.04.17 (Niedziela) - Godz. 11.00

 

MKS Trzebinia-Siersza - Orzeł Ryczów 2:1 (1:1)

Bramki: 40' Blaszke, 53' Wnuk - 21' Monica

Sędziowali: Celarek Sebastian, Gębala Bartłomiej, Ryba Tomasz (Chrzanów)

Żółte kartki: Dzidek x2, Śmiech

Czerwona kartka: 80' Dzidek (konsekwencja dwóch żółtych kartek)

MKS: Kołodziejski - Ruczyński, Zając, Bugdalski, Siemek, Kubański, Gołdyn, Stachowski, Perek, Staroń (61' Brzozowski), Wnuk


Remis Juniorów Starszych w Woli Rzędzińskiej

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-22 22:23

Małopolska Liga Juniorów Starszych Gr. Spadkowa - 3 Kolejka - 22.04.17 (Sobota) - Godz. 10.00

 

Wolania Wola Rzędzińska - MKS Trzebinia-Siersza 3:3 (2:1)

Bramki: 22' Szot, 30' Janiec, 67' Starzyk - 8', 55', 77'  (k) Skrzypek

Sędziowali: ? (Tarnów)

Żółte kartki: Zięba - Skrzypek, Łubik, Borkowski

Wolania: Smoła (80' Stec) - Galas, Gucwa, Janiec, Kawa (73' Jarosz A.), Krakowski, Malinowski, Ryba (82' Zięba), Stańczyk (87' Osmola), Starzyk, Szot

MKS: Dziadzio - Celiński, Chmielowski (46' Rzepa), Lasik, Borkowski, Duleba, Tajs, Wierzbic, Skrzypek, Jarosz G., Łubik (88' Gurgul)


Deszczowa Sobota Orlików

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-22 12:18

Do rozgrywek w Lidze Orlików został zgłoszony drugi zespół AP MKS Trzebinia-Siersza i to on rozpoczął w sobotę (22.04.17) swoje zmagania od zwycięstwa w pojedynku ze starszymi kolegami. 

Deszczowa pogoda nie zniechęciła naszych młodych zawodników i w wewnętrznym pojedynku padł wynik 6:2 dla AP MKS II.

Na kolejne mecze nie dotarł niestety zespół Lgoty...

 

 

Liga Orlików PPN Chrzanów - 22.04.17 (Sobota) - Orlik Gaj - 9.00, 9:45, 10:30

 

AP MKS Trzebinia-Siersza I - AP MKS Trzebinia-Siersza II 2:6 (1:3)

Bramki: Kukla x2 - Perek x3, Trzeciak, Skowronek, Szymula

AP MKS Trzebinia-Siersza I – Korona Lgota 3:0 walkower

AP MKS Trzebinia-Siersza II – Korona Lgota 3:0 walkower

 

AP MKS I: Mielnik - Bobak, Wojas, Kukla, Wojciechowski, Kowal, Żabiński, Żurek, Kisiel, Jucha

AP MKS II: Siata - Siewierski, Wacławek, Skowronek, Trzeciak, Perek, Cwynar, Szymula, Nowak, Luranc, Hudzik


Futbol w Gminie Trzebinia !

  • autor: RedakcjaMKS, 2017-04-18 09:04

PPN Chrzanów - Klasa A - 17 Kolejka

Sobota (15.04.17)

13.00 Błyskawica Myślachowice - Fablok Chrzanów 1:0 (0:0)

Bramka: 54' Łukasik

Myślachowice: Wnuk - Piotrowski, wicher, Kaczmarczyk, Binek R., Cybulski, Głowacz (88' Kozłowski), Zybiński, Łukasik, Wilk (85' Kocyk), Bała (70' Binek M.)

16.30 Promyk Bolęcin - Korona Lgota 3:4 (0:0)

Bramki: 65', 78' Piegza, 70' Sieprawski - 47' Dziedzic, 53' Zając M., 73', 84' Babecki

Bolęcin: Doległo - Buczek, Kocot, Kurdziel (46' Baudler), Miękina, Niesyty (46' Turek), Piegza, Pikusa, Sieprawski, Wadowski S., Warecki

Lgota: Stryczek A. - Babecki, Chochół, Dziedzic, Janowski, Kalemba, Kwaśniewski, Nowak, Nowakowski (17' Janowicz, 65' Goliński), Pałka, Zając

 

Tabela A Klasa -> http://ppnchrzanow.pl/aklasa.html

 

PPN Chrzanów - Klasa B - 19 Kolejka

Sobota (15.04.17)

11.00 LKS Żarki II - UKS Dulowa 0:1 (0:1)

Bramka: 31' Cząstka

Dulowa: Wilk - Kurdziel, Rejdych, Niewczas, Kowalik (46' Burdalski), Malczyk (55' Bobak), Wallentin, Kurzański, Prokop, Cząstka, Raźniak

12.00 Górnik Siersza - Nadwiślanka Okleśna 0:3 (0:1)

Siersza: Buziewicz - Oczkowski, Gleń, Gnyp (46' Jeleń), Jędrzejczyk (46' Kaczmarczyk), Krakowiak, Lizończyk, Matan (57' Pawletta), Mendela (46' Rejdych), Motyka, Sajdak

14.00 Ruch Młoszowa - Victoria II Zalas 6:1 (5:0)

Bramki: 33' Pstrucha, 37' Chechelski, 38' Kolmajer, 40' Porębski D., 41' Porębski O., 72' Kłeczek

Młoszowa: Bednarczyk - Kłeczek, Pstrucha, Biały, Jachym, Kolmajer, Konieczny (65' Dudek), Porębski O., Czub, Porębski D. (60' Pałka), Chechelski (75' Bolech)

 

Tabela B Klasa -> http://ppnchrzanow.pl/bklasa.html


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

MKS Trzebinia-SierszaSpartakus Daleszyce
MKS Trzebinia-Siersza   Spartakus Daleszyce
2017-05-06, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

29

04-2017

sobota

Liga Orlików PPN Chrzanów - Orlik Górka: 9.15 AP MKS Trzebinia-Siersza I - AP 21 II, 10.45 AP MKS Trzebinia-Siersza I - AP Champions Chrzanów, 11.30 AP MKS Trzebinia-Siersza II - Polonia Luszowice, 13.00 AP MKS Trzebinia-Siersza II - Górnik Siersza

1 Liga Małopolska Zachodnia Juniorów Młodszych: 11.00 MKS Trzebinia-Siersza - Chełm Stryszów

Małopolska Liga Juniorów Starszych: 11.00 Soła Oświęcim - MKS Trzebinia-Siersza

30

04-2017

niedziela

Liga Żaków PPN Chrzanów - Orlik Górka: 9.15 UKS Trzebinia - Fablok Chrzanów I, 10.45 UKS Trzebinia - AP 21 I

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

03

05-2017

środa

1 Liga Małopolska Zachodnia Młodzików: 10.00 Fablok Chrzanów I - AP MKS Trzebinia-Siersza

04

05-2017

czwartek

05

05-2017

piątek

Ostatnie spotkanie

MKS Trzebinia-SierszaCosmos Nowotaniec
MKS Trzebinia-Siersza 2:1 Cosmos Nowotaniec
2017-04-22, 17:00:00
ul. Kościuszki 33, Trzebinia
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Motor Lublin - MKS Trzebinia - Siersza
Garbarnia Kraków - Podlasie Biała Podlaska
Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów
Cosmos Nowotaniec - Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św.
JKS Jarosław - Wierna Małogoszcz

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Wierna Małogoszcz Garbarnia Kraków
Avia Świdnik 1:1 Resovia Rzeszów
Podhale Nowy Targ 0:1 Soła Oświęcim
Stal Rzeszów 0:2 Motor Lublin
MKS Trzebinia - Siersza 2:1 Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska 1:4 Spartakus Daleszyce
KSZO Ostrowiec Św. 2:1 Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno 3:1 Unia Tarnów

Wyszukiwarka